Angyal Júlia (1941-): Századoknak királya (Szent László). Vegyes technika, fa, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 70×60 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának
Angyal Júlia (1941-): Századoknak királya (Szent László). Vegyes technika, fa, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 70×60 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Angyal-Julia-1941-Szazadoknak-kiralya-Szent-Laszlo-Vegyes-technika-fa-jelzett-Hatold~II2318070
2021-09-09 19:00
401. Online auction
Kikiáltási ár :
50 000
3144556/20