Díszes fogós nyereg, kopott, sérült, 45x30 / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön,
Díszes fogós nyereg, kopott, sérült, 45x30 / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Magangyujtemeny-a-Godolloi-kiallitasrol/Magangyujtemeny-a-Godolloi-kiallitasrol~2500099/Diszes-fogos-nyereg-kopott-serult-45x30-A-tetel-a-Godolloi-Kiralyi-Kastelyban-tekinth~II2873172
2023-03-30 19:00
438. Gyorsárverés
Kikiáltási ár :
60 000
4037583/20