Fazekas Magdolna (1933-): Mappa 12 db képpel (tájképek, portrék, csendéletzek). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Készült a Damjanich János Múzeum sokszorosító műhelyében. Készült 50 számozott példányban, az aukciónkon
Fazekas Magdolna (1933-): Mappa 12 db képpel (tájképek, portrék, csendéletzek). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Készült a Damjanich János Múzeum sokszorosító műhelyében. Készült 50 számozott példányban, az aukciónkon szereplő tétel számozatlan. Kiadói foltos és kissé sérült karton mappában. 25,5×18,5 cm
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Fazekas-Magdolna-1933-Mappa-12-db-keppel-tajkepek-portrek-csendeletzek-Nyomat-papir-~II2754538
2023-03-30 19:00
438. Gyorsárverés
Kikiáltási ár :
4 000
4029534/20