Jelzés nélkül, ismeretlen feltehetően a XIX. sz. második felében működött belga festő: Női portré. Olaj, karton, hátoldalán antwerpeni aukciós raglappal. 70x55 cm. Dekoratív fakeretben. / Unknown, probably Belgian painter, second
Jelzés nélkül, ismeretlen feltehetően a XIX. sz. második felében működött belga festő: Női portré. Olaj, karton, hátoldalán antwerpeni aukciós raglappal. 70x55 cm. Dekoratív fakeretben. / Unknown, probably Belgian painter, second half of the XIXth century: Portrait of a lady. Oil on board. With label of auction house from Antwerpen/Anvers. Framed. 70x55 cm
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/38/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Klasszikus-festmenyek-es-grafikak~15960/Jelzes-nelkul-ismeretlen-feltehetoen-a-XIX-sz-masodik-feleben-mukodott-belga-festo-No~II2611172
2022-05-07 18:00
38. Major auction
Kikiáltási ár :
60 000
3609311/20