Kass János (1927-2010): Szigliget 1984, rézkarc, papír, jelzett a karcon (rajzolta jókedvében 1984. XII. 4 Kass János), lap széle kissé foltos, rézkarc ép. Tudomásunk szerint korábban nem szerepelt aukción. Ritka! 29×39 cm
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/373/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2000021/Kass-Janos-1927-2010-Szigliget-1984-rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-rajzolta-jokedveben-1~II2168197
2020-07-02 19:00
373. Online auction
Kikiáltási ár :
12 000
2463718/20