Koszta József (1861-1949): Hazafelé tartó aratók (vázlat). Olaj, vászon. Jelezve jobbra középen. Dublírozva. Proveniencia: BÁV 60. képaukció (1983), 120. tétel. (hátoldalán aukciós címkékkel). Bényi László (1909-2004)
Koszta József (1861-1949): Hazafelé tartó aratók (vázlat). Olaj, vászon. Jelezve jobbra középen. Dublírozva. Proveniencia: BÁV 60. képaukció (1983), 120. tétel. (hátoldalán aukciós címkékkel). Bényi László (1909-2004) festőművész, művészettörténész gyűjteményéből. Dekoratív, sérült fa keretben. 56×45 cm.
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/36/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15518/Koszta-Jozsef-1861-1949-Hazafele-tarto-aratok-vazlat-Olaj-vaszon-Jelezve-jobbra-koze~II2452664
2021-11-06 18:00
36. Major auction
Kikiáltási ár :
850 000
3235690/20