Lengyel-Reinfuss Ede (1873-1942): Katona és a menyecske. Olaj, vászon, jelzett, sérült. Hátoldalán régi Árverési Csarnok címkével. Fa keretben, 60×80 cm
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Lengyel-Reinfuss-Ede-1873-1942-Katona-es-a-menyecske-Olaj-vaszon-jelzett-serult-Hatolda~II2224904
2020-09-10 19:00
377. Online auction
Kikiáltási ár :
38 000
2532743/20