Rácz László (1919-1999): Madár, 1995. Olaj, vászon, jelzett. 74×55,5 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány
Rácz László (1919-1999): Madár, 1995. Olaj, vászon, jelzett. 74×55,5 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Racz-Laszlo-1919-1999-Madar-1995-Olaj-vaszon-jelzett-74C39755-5-cm-Fa-keretben-Kialli~II2347538
2021-06-03 19:00
395. Online auction
Kikiáltási ár :
19 000
2946504/20