Sipos jelzéssel a hátoldalán: Mátraszentlászló, udvar részlet, 1968. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 27×17 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Sipos-jelzessel-a-hatoldalan-Matraszentlaszlo-udvar-reszlet-1968-Olaj-papir-uvegezett~II2448287
2022-02-17 19:00
412. Online auction
Kikiáltási ár :
6 000
3472599/20