Szuromi Imre (1948-): Madár-kút, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott. 6/30. Üvegezett fa keretben, 56×50 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/387/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Szuromi-Imre-1948-Madar-kut-1993-Szitanyomat-papir-jelzett-szamozott-630-Uvegezett-~II2318050
2021-02-04 19:00
387. Online auction
Kikiáltási ár :
15 000
2692752/20