VÉDETT/NO EXPORT! XVIII. századi német festő, jelzés nélkül: Vadászcsendélet. Olaj, vászon. Dublírozott, restaurált, sérült. Proveniencia: BÁV 64. képaukció, 1984 szeptember, 108. tétel. 114x149 cm. Dekoratív, kissé sérült
VÉDETT/NO EXPORT! XVIII. századi német festő, jelzés nélkül: Vadászcsendélet. Olaj, vászon. Dublírozott, restaurált, sérült. Proveniencia: BÁV 64. képaukció, 1984 szeptember, 108. tétel. 114x149 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!/ 18th century German painter: Hunting still llife. Oil on canvas. Unsigned. Restored, damaged. Provenance: BÁV 64th auction, 1984 september, lot 108. 114x149 cm. Framed. VÉDETT/NO EXPORT! ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/VEDETTNO-EXPORT-XVIII-szazadi-nemet-festo-jelzes-nelkul-Vadaszcsendelet-Olaj-vaszon~II2615778
2022-07-21 19:00
422. Gyorsárverés
Kikiáltási ár :
1 100 000
3768096/20