XIX. sz. festő: Gyermek tyúkokkal. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Dublírozott, restaurált. Hátoldalán BÁV 95. aukció címkéjével és krétával írt 162. sorszámmal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 79x63 cm. / XIXth century painter: Child with chicken. Oil on canvas,
XIX. sz. festő: Gyermek tyúkokkal. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Dublírozott, restaurált. Hátoldalán BÁV 95. aukció címkéjével és krétával írt 162. sorszámmal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 79x63 cm. / XIXth century painter: Child with chicken. Oil on canvas, unsigned, restored, framed, 79x63 cm
2023-11-04 18:00
41. Nagyaukció
www.darabanth.com
Kikiáltási ár :
75 000
4086388/20