Zöldy Emil (1913-1982): Balaton, Tihanyi öböl. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben. 26x39 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Zoldy-Emil-1913-1982-Balaton-Tihanyi-obol-Akvarell-papir-jelzett-Uvegezett-fa-keretben~II2347086
2021-05-06 19:00
393. Online auction
Kikiáltási ár :
12 000
2879513/20