Dr. Kismartony Henrik János: Bridge. Auction-bridge. Kontrakt-bridge. Szabályok, szabálymagyarázat, játék, teoria, praxis. Bp., [1928], Légrády, 228 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, jó állapotban. A szerző által
Dr. Kismartony Henrik János: Bridge. Auction-bridge. Kontrakt-bridge. Szabályok, szabálymagyarázat, játék, teoria, praxis. Bp., [1928], Légrády, 228 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT, személyes ajándékozási sorokkal.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500026/Dr-Kismartony-Henrik-Janos-Bridge-Auction-bridge-Kontrakt-bridge-Szabalyok-szabalymagyaraz~II2729392
Könyv, papírrégiség
2022-10-06 19:00
427. Gyorsárverés
Kikiáltási ár :
2 000
3828517/11