339. tétel, Egry József Újlak, 1883 - Badacsonytomaj, 1951 Napsütéses Balaton (Badacsony), 1937 k. Olaj, pasztell, papír 70 × 100 cm Jelezve jobbra lent: Egry József Badacsony Szerepelt korábban a BÁV 49. Képaukcióján (46. tétel) VÉDETT
Műtárgy leírás - Egry József Újlak, 1883 - Badacsonytomaj, 1951 Napsütéses Balaton (Badacsony), 1937 k. Olaj, pasztell, papír 70 × 100 cm Jelezve jobbra lent: Egry József Badacsony Szerepelt korábban a BÁV 49. Képaukcióján (46. tétel) VÉDETT
Tételkód - BÁV68-2-339
Tételkód - BÁV68-2-339
2016-05-20 17:00
68. Aukció-2. nap / Festmény, műtárgy
Budapest
Kikiáltási ár :
6 500 000
604814/1