Műgyűjtők Háza Kft.
151.aukció - festmény, grafika, műtárgy
papír, ceruza, jn, 19 x 13 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ftpapír, akvarell, jjl, 27 x 37 cm
Kikiáltási ár: 20 000 Ftvisszavont tétel
Kikiáltási ár: 0 Ftvászon, olaj, jjl, 49 x 38 cm
Kikiáltási ár: 25 000 Ftkarton, olaj, jjl, 43 x 32 cm
Kikiáltási ár: 25 000 Ftbronz, jelzett, 10,3 cm
Kikiáltási ár: 1 800 Ftbronz, jelzett, 11 cm
Kikiáltási ár: 4 000 Ftbronz, jelzett, 6,8 cm
Kikiáltási ár: 4 500 Ftbronz, jelzett, 9 cm
Kikiáltási ár: 8 000 FtÉrem - 7 db
Kikiáltási ár: 7 000 Ftbronz, jelzett, 14,5 cm
Kikiáltási ár: 6 000 FtPénz, érem, plakett
36. tétel:ezüstözött bronz, jelzett, 8,5 cm
Kikiáltási ár: 9 800 FtPénz, érem, plakett
37. tétel:Kiss Kovács Gyula (1922 – 1984), Kiss Nagy András 2: Van Gogh, Csontváry, Kodály
bronz, jelzett, 6 cm
Kikiáltási ár: 6 000 Ftbronz, jelzett, 9,7 cm
Kikiáltási ár: 12 000 FtPénz, érem, plakett
39. tétel:Borsos Miklós (1906 – 1990): Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége, 1973
bronz, jelzett, 8 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftfehérfém
Kikiáltási ár: 14 000 Ftvisszavont tétel
Kikiáltási ár: 0 Ftfa, textil, 60 cm
Kikiáltási ár: 18 000 Ftkarton, tempera, jjl, 50 x 70 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ftpapír, akvarell, jjl, 22,5 x 13 cm
Kikiáltási ár: 20 000 Ftselyem, akvarell, tus, jjl, 31 x 21 cm
Kikiáltási ár: 22 000 Ftpapír, ceruza, jn, 26,5 x 25 cm
Kikiáltási ár: 14 000 Ftpapír, tus, jn, 34 x 41 cm
Kikiáltási ár: 16 000 Ftpapír, akvarell, jn, 29 x 21 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ft