Aukciók / Aukciós archívum / 2. oldal

Műgyűjtők Háza Kft.
151.aukció - festmény, grafika, műtárgy

2019-02-27 18:00
II. Zsigmond tér 8.

papír, ceruza, jn, 19 x 13 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-02-27 18:00

papír, akvarell, jjl, 27 x 37 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

27. tétel:

visszavont tétel

visszavont tétel

Kikiáltási ár: Ft

vászon, olaj, jjl, 49 x 38 cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft

karton, olaj, jjl, 43 x 32 cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft

bronz, jelzett, 10,3 cm

Kikiáltási ár: 1 800 Ft

bronz, jelzett, 11 cm

Kikiáltási ár: 4 000 Ft

bronz, jelzett, 6,8 cm

Kikiáltási ár: 4 500 Ft

bronz, jelzett, 9 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

Pénz, érem, plakett

34. tétel:

Érem – 7 db

Érem - 7 db

Kikiáltási ár: 7 000 Ft

bronz, jelzett, 14,5 cm

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

ezüstözött bronz, jelzett, 8,5 cm

Kikiáltási ár: 9 800 Ft

bronz, jelzett, 6 cm

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

bronz, jelzett, 9,7 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

bronz, jelzett, 8 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

fehérfém

Kikiáltási ár: 14 000 Ft

Porcelán, kerámia

41. tétel:

visszavont tétel

visszavont tétel

Kikiáltási ár: Ft

fa, textil, 60 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

karton, tempera, jjl, 50 x 70 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

papír, akvarell, jjl, 22,5 x 13 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

selyem, akvarell, tus, jjl, 31 x 21 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft

papír, ceruza, jn, 26,5 x 25 cm

Kikiáltási ár: 14 000 Ft

papír, tus, jn, 34 x 41 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft

papír, akvarell, jn, 29 x 21 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft