Aukciók / Aukciós archívum / 2. oldal

Műgyűjtők Háza Kft.
164.aukció - festmény, grafika, műtárgy

2019-10-02 18:00
II. Zsigmond tér 8.

üvegmozaik, jn, 40,5 x 31 cm

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-10-02 18:00

szita 32/40, jjl, 54 x 43 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

rézkarc, jjl lemezen, 28,5 x 37,5 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

farost, olaj, jjl, 46,5 x 46,5 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft

papír, ceruza, jn, 60,5 x 45,5 cm

Kikiáltási ár: 38 000 Ft

színes szita 97/100, jbl, ho.pecsét, 55 x 40 cm

Kikiáltási ár: 24 000 Ft

vászon, olaj, jbl, 50 x 68 cm

Kikiáltási ár: 14 000 Ft

tűzzománc, jjl, 20 x 13 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

rézkarc, jjl, 32,3 x 40 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

szita, jjl, 43 x 36 cm

Kikiáltási ár: 14 000 Ft

vászon, olaj, jbf, 34 x 39 cm

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

színes szita 32/40, jjl, 27,8 x 27,8 cm

Kikiáltási ár: 38 000 Ft

színes szita, jjl EA, 45,5 x 33 cm

Kikiáltási ár: 44 000 Ft

színes rézkarc, EA II/VIII, jjl, 18 x 29 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

rézkarc 50/12, jjl, 20 x 18 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft

vászon, olaj, jjl, 11,5 x 74,5 cm

Kikiáltási ár: 50 000 Ft

szita, jn, 47,5 x 52 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

papír, színes ceruza, jjl, 21 x 16,5 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

szita 129/200, jjl, 32 x 18,5 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

vászon, ofszet, olaj, jjl, 80 x 120 cm

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

ezüstözött bronz, j., 10 x 17,5 x 2,5 cm

Kikiáltási ár: 9 500 Ft

vászon, olaj, jjl, 51 x 60,5 cm

Kikiáltási ár: 48 000 Ft

rézkarc, jn, 31,5 x 22,5 cm

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

papír, textil, tempera, jjl, 40 x 50 cm

Kikiáltási ár: 14 000 Ft