Műtárgy leírás - 19.s z. vége, barna bársony lepelre arany és ezüst szállal hímzett koronás törvénytáblák, selyem rátét, színes flitter díszítéssel és oroszlánpárral, h: 50 cm
Tételkód - NAG217-1039-2
Műtárgy leírás - orosz, 19. sz. vége(?), 84-zlotnyikos ezüst, "AB" cirill betűs mesterjegy, kalapált, poncolt, hólyagolt díszítéssel, héber felirattal, 319,8 g; m: 28 cm
Tételkód - NAG217-1040
Tételkód - NAG217-1040-2
Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti kis ezüst fémjel, 750-ezrelékes ezüst, pesti Hivataljel, kivehetetlen mesterjegy, áttört, poncolt, vésett test, héber felirattal, sérült, 82,6 g; m: 17 cm
Tételkód - NAG217-1041
Tételkód - NAG217-1041-2
Műtárgy leírás - magyar, 1910 körül, festett, aranyozott porcelán, Dávid csillaggal, "Jövőre Jeruzsálemben" héber felirattal, virág dísszel, talpán: "Magyar Ipar Szt. Lőrincz" bélyegzővel, 51Z1 számozással,, kis kopással, szerepelt Raj Tamás árverésén Jud
Kikiáltási ár: 80 000 FtMűtárgy leírás - magyar, 1910 körül, festett, aranyozott porcelán, Dávid csillaggal, "Jövőre Jeruzsálemben" héber felirattal, virág dísszel, talpán: "Magyar Ipar Szt. Lőrincz" bélyegzővel, 51Z1 számozással,, kis kopással, szerepelt Raj Tamás árverésén Jud
Kikiáltási ár: 80 000 FtMűtárgy leírás - Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 925-ezrelékes ezüst, Fővárosi Óra Ékszer Vállalat készítőjel, öntött tok, levehető hátsó lemezzel, rögzítő karikákkal, 57,6 g; 8*3,5 cm
Tételkód - NAG217-1043
Műtárgy leírás - Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 925-ezrelékes ezüst, Fővárosi Óra Ékszer Vállalat készítőjel, öntött tok, levehető hátsó lemezzel, rögzítő karikákkal, 57,6 g; 8*3,5 cm
Tételkód - NAG217-1043-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1861, 13-latos antik ezüst, Thomas Dub(?) mesterjegy, szamárhátíves, széles talpakon, balluszteres szárak, figurális sasmadár koppintókkal, javított, 685,2 g; m: 33 cm
Tételkód - NAG217-1044
Tételkód - NAG217-1044-2
Műtárgy leírás - német, 19. sz. második fele, ezüst palást és ezüstözött talplemez és billenő tető, duplafalu belső rész, plasztikus, vésett, poncolt díszében mulatozó társasággal, felső peremen töredékes áldomás, szöveg, csiszolt csont füllel, jelzet nél
Kikiáltási ár: 120 000 FtMűtárgy leírás - német, 19. sz. második fele, ezüst palást és ezüstözött talplemez és billenő tető, duplafalu belső rész, plasztikus, vésett, poncolt díszében mulatozó társasággal, felső peremen töredékes áldomás, szöveg, csiszolt csont füllel, jelzet nél
Kikiáltási ár: 120 000 FtMűtárgy leírás - Bécs, 1850, 13-latos antik ezüst, belül aranyozva, kopott mesterjegy, négy rokályos lábon álló téglatest, hólyagos díszítéssel, vésett, poncolt, virágos és kagylós motívumokkal, kis sérüléssel, Br.: 513,8 g; 14*15*12 cm
Tételkód - NAG2
Műtárgy leírás - Bécs, 1850, 13-latos antik ezüst, belül aranyozva, kopott mesterjegy, négy rokályos lábon álló téglatest, hólyagos díszítéssel, vésett, poncolt, virágos és kagylós motívumokkal, kis sérüléssel, Br.: 513,8 g; 14*15*12 cm
Tételkód - NAG2
Műtárgy leírás - magyar(?), 19. sz. második fele, ezüst talapzat ismeretlen jegyekkel, színezett, csiszolt, köszörült, aranyozott üveg, fedél hiányzik, m: 18 cm
Tételkód - NAG217-1047
Tételkód - NAG217-1047-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "S.H" mesterjegy, vésett, poncolt tagoló gyűrűkkel, apró sérüléssel, 601,2 g; m: 29 cm
Tételkód - NAG217-1048
Tételkód - NAG217-1048-2
Műtárgy leírás - német(?), 19. sz. második fele, 750-ezrelékes ezüst, kivehetetlen fémjellel, belül aranyozva, préselt, vésett, poncolt, rózsás díszítéssel, üres, gravírozható lemezzel, kis sérüléssel, szár javított, 266,5 g; m: 32,2 cm
Tételkód - NAG2
Tételkód - NAG2
Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Heinrich Schütz mesterjegy, talpon álló, préselt, ovális forma, vésett, poncolt neobarokk díszítéssel, egyik fül javított, 428,2 g; 39,5*23,5*8,5 cm
Tételkód - NAG217-1050
Tételkód - NAG217-1050-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1840, 13-latos antik ezüst, Carl Raab(?) mesterjegy, trébelt rózsaszálakkal díszítve, feketére festett fa füllel, Btto: 472 g; m: 19,5 cm
Tételkód - NAG217-1051