Műtárgy leírás - Bécs, 1840, 13-latos antik ezüst, Carl Raab(?) mesterjegy, trébelt rózsaszálakkal díszítve, feketére festett fa füllel, Btto: 472 g; m: 19,5 cm
Tételkód - NAG217-1051-2
Műtárgy leírás - osztrák, 1861-es gravírozással, 13-latos antik ezüst, felhúzott tölcsér forma, stilizált virág dísszel, plasztikus tölgylevél koszorúban ajándékozási felirattal, 172 g; m: 15 cm
Tételkód - NAG217-1052
Tételkód - NAG217-1052-2
Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, rózsás tetődísszel, ébenfa füllel, Btto: 467 g; m: 18,8 cm
Tételkód - NAG217-1053
Tételkód - NAG217-1053-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Stelter mesterjegy, ovális forma, domborított virágdíszes peremmel, apró sérüléssel, 776 g; 42,7*31 cm
Tételkód - NAG217-1054
Tételkód - NAG217-1054-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Steiner mesterjegy, füles váza alakú szár, gépi vésett díszítéssel, 706 g; m: 35 cm
Tételkód - NAG217-1055
Tételkód - NAG217-1055-2
Műtárgy leírás - Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, PAAR forgalmazójegy, belül aranyozva, négy öntött lábon, hólyagos díszítéssel, öntött rózsás tetőgombbal, 384,8 g; 12*13,5*11,5 cm
Tételkód - NAG217-1056
Tételkód - NAG217-1056-2
Műtárgy leírás - Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Spíró Béla mesterjegy, négy öntött lábon álló öblös, kalapált test, rózsás tetődísszel, perem javított, 344,2 g; 10,5*14,5*12,5 cm
Tételkód - NAG217-1057
Tételkód - NAG217-1057-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, ismeretlen "FLT" mesterjegy, kerek talpon balluszteres szárak, három gyertyacsésze, díszgombokkal, vésett, poncolt, rózsás tagoló koszorúkkal, kis restaurálással, 882,8 g, m: 44,5-45,5
Kikiáltási ár: 260 000 FtMűtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, ismeretlen "FLT" mesterjegy, kerek talpon balluszteres szárak, három gyertyacsésze, díszgombokkal, vésett, poncolt, rózsás tagoló koszorúkkal, kis restaurálással, 882,8 g, m: 44,5-45,5
Kikiáltási ár: 260 000 FtMűtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "FS" mesterjegy, ovális test, plasztikus bivaly figurával, hólyagos oldaldísszel, belül aranyozva, kis sérüléssel, 227,5 g; 9*14*12 cm
Tételkód - NAG217-1059
Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "FS" mesterjegy, ovális test, plasztikus bivaly figurával, hólyagos oldaldísszel, belül aranyozva, kis sérüléssel, 227,5 g; 9*14*12 cm
Tételkód - NAG217-1059-2
Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Telcs György mesterjegy, négy oroszlánkarmos lábon szögletes, hólyagos díszítésű test, vésett, koronás JCS tulajdonosi monogrammal, belül aranyozva, apró sérüléssel, 208,1 g; 10,5*12*9,
Kikiáltási ár: 40 000 FtMűtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Telcs György mesterjegy, négy oroszlánkarmos lábon szögletes, hólyagos díszítésű test, vésett, koronás JCS tulajdonosi monogrammal, belül aranyozva, apró sérüléssel, 208,1 g; 10,5*12*9,
Kikiáltási ár: 40 000 FtMűtárgy leírás - Bécs, 1872 -1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Franz Rumwolf mesterjegy, neorokokó forma, rózsás díszítéssel, vésett "SM" nemesi koronás tulajdonosi monogrammal, izoláló csont gyűrűkkel, kis sérüléssel, 2683 g; m: 8-24 cm, tálca: 4
Kikiáltási ár: 460 000 FtMűtárgy leírás - Bécs, 1872 -1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Franz Rumwolf mesterjegy, neorokokó forma, rózsás díszítéssel, vésett "SM" nemesi koronás tulajdonosi monogrammal, izoláló csont gyűrűkkel, kis sérüléssel, 2683 g; m: 8-24 cm, tálca: 4
Kikiáltási ár: 460 000 FtMűtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "MS" mesterjegy, neorokokó fazonú nyelek, solingeni és jelzetlen acél pengékkel, össz.: 37 db, doboza utólagos, Ntto.:1901,4 g; h: 14,5-32 cm
Tételkód - NAG217-1062
Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "MS" mesterjegy, neorokokó fazonú nyelek, solingeni és jelzetlen acél pengékkel, össz.: 37 db, doboza utólagos, Ntto.:1901,4 g; h: 14,5-32 cm
Tételkód - NAG217-1062-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1852, 13-latos antik ezüst, Josef Wieninger(?) mesterjegy, hólyagos test, faragott csont füllel, poncolt, virágdíszes tetőgombbal, kis sérülésekkel, 645,7 g; m: 22,5 cm
Tételkód - NAG217-1063