Aukciók / Aukciós archívum / 12. oldal

2016-06-02 17:00
Budapest, V. Balaton utca 8.

Műtárgy leírás - Bécs, 1840, 13-latos antik ezüst, Carl Raab(?) mesterjegy, trébelt rózsaszálakkal díszítve, feketére festett fa füllel, Btto: 472 g; m: 19,5 cm
Tételkód - NAG217-1051-2

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-02 17:00

Műtárgy leírás - osztrák, 1861-es gravírozással, 13-latos antik ezüst, felhúzott tölcsér forma, stilizált virág dísszel, plasztikus tölgylevél koszorúban ajándékozási felirattal, 172 g; m: 15 cm
Tételkód - NAG217-1052

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Tételkód - NAG217-1052-2

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, rózsás tetődísszel, ébenfa füllel, Btto: 467 g; m: 18,8 cm
Tételkód - NAG217-1053

Kikiáltási ár: 65 000 Ft

Tételkód - NAG217-1053-2

Kikiáltási ár: 65 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Stelter mesterjegy, ovális forma, domborított virágdíszes peremmel, apró sérüléssel, 776 g; 42,7*31 cm
Tételkód - NAG217-1054

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Tételkód - NAG217-1054-2

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Steiner mesterjegy, füles váza alakú szár, gépi vésett díszítéssel, 706 g; m: 35 cm
Tételkód - NAG217-1055

Kikiáltási ár: 190 000 Ft

Tételkód - NAG217-1055-2

Kikiáltási ár: 190 000 Ft

Műtárgy leírás - Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, PAAR forgalmazójegy, belül aranyozva, négy öntött lábon, hólyagos díszítéssel, öntött rózsás tetőgombbal, 384,8 g; 12*13,5*11,5 cm
Tételkód - NAG217-1056

Kikiáltási ár: 75 000 Ft

Tételkód - NAG217-1056-2

Kikiáltási ár: 75 000 Ft

Műtárgy leírás - Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Spíró Béla mesterjegy, négy öntött lábon álló öblös, kalapált test, rózsás tetődísszel, perem javított, 344,2 g; 10,5*14,5*12,5 cm
Tételkód - NAG217-1057

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

Tételkód - NAG217-1057-2

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, ismeretlen "FLT" mesterjegy, kerek talpon balluszteres szárak, három gyertyacsésze, díszgombokkal, vésett, poncolt, rózsás tagoló koszorúkkal, kis restaurálással, 882,8 g, m: 44,5-45,5

Kikiáltási ár: 260 000 Ft

Kikiáltási ár: 260 000 Ft

Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "FS" mesterjegy, ovális test, plasztikus bivaly figurával, hólyagos oldaldísszel, belül aranyozva, kis sérüléssel, 227,5 g; 9*14*12 cm
Tételkód - NAG217-1059

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Tételkód - NAG217-1059-2

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Telcs György mesterjegy, négy oroszlánkarmos lábon szögletes, hólyagos díszítésű test, vésett, koronás JCS tulajdonosi monogrammal, belül aranyozva, apró sérüléssel, 208,1 g; 10,5*12*9,

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872 -1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Franz Rumwolf mesterjegy, neorokokó forma, rózsás díszítéssel, vésett "SM" nemesi koronás tulajdonosi monogrammal, izoláló csont gyűrűkkel, kis sérüléssel, 2683 g; m: 8-24 cm, tálca: 4

Kikiáltási ár: 460 000 Ft

Kikiáltási ár: 460 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "MS" mesterjegy, neorokokó fazonú nyelek, solingeni és jelzetlen acél pengékkel, össz.: 37 db, doboza utólagos, Ntto.:1901,4 g; h: 14,5-32 cm
Tételkód - NAG217-1062

Kikiáltási ár: 260 000 Ft

Tételkód - NAG217-1062-2

Kikiáltási ár: 260 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1852, 13-latos antik ezüst, Josef Wieninger(?) mesterjegy, hólyagos test, faragott csont füllel, poncolt, virágdíszes tetőgombbal, kis sérülésekkel, 645,7 g; m: 22,5 cm
Tételkód - NAG217-1063

Kikiáltási ár: 110 000 Ft