Műtárgy leírás - Bécs, 1852, 13-latos antik ezüst, Josef Wieninger(?) mesterjegy, hólyagos test, faragott csont füllel, poncolt, virágdíszes tetőgombbal, kis sérülésekkel, 645,7 g; m: 22,5 cm
Tételkód - NAG217-1063-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "VC" mesterjegy, négy kecses, öntött lábon, gazdag véséssel, madár alakú tetődísszel, faragott csont füllel, fülön kis sérüléssel, Btto: 637 g; m: 22,5 cm
Tételkód - NAG217-1064
Tételkód - NAG217-1064-2
Kikiáltási ár: 95 000 Ft
Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "Megyer és Hegedűs" mesterjegy, kalapált, hullámos fazon, négy pogácsa lábon, fa betéttel, Ntto: 1242 g; 27,5*21,5*9,5 cm
Tételkód - NAG217-1065
Tételkód - NAG217-1065-2
Műtárgy leírás - Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "PJ" mesterjegy, négy golyó lábon álló kerek, hullámbordás forma, 326,3 g; d: 24,5 cm
Tételkód - NAG217-1066
Tételkód - NAG217-1066-2
Műtárgy leírás - Budapest, 1966-1999 közötti behozatali jellel, 925-ezrelékes ezüst, három lábon álló, préselt lemez, vésett, poncolt díszítéssel, apró sérüléssel, 621,4 g; m: 15 cm, d: 19 cm
Tételkód - NAG217-1067
Tételkód - NAG217-1067-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Schletter készítőjel, karéjos, ovális forma, gilosált díszítéssel és családi címerrel, 1370 g; 57*38 cm
Tételkód - NAG217-1068
Tételkód - NAG217-1068-2
Műtárgy leírás - Párizs, 1840 körül, 950-ezrelékes antik ezüst, Pierre Quille(?) mesterjegy, négy lábon álló öblös test, neorokokó díszítéssel, fülén csiszolt csont rúddal, Btto: 860 g; 22*19*16 cm
Tételkód - NAG217-1069
Tételkód - NAG217-1069-2
Műtárgy leírás - Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, szögletes forma, plasztikus rózsás szegélydísszel, 719,5 g; 36,5*28 cm
Tételkód - NAG217-1070
Tételkód - NAG217-1070-2
Műtárgy leírás - Pest(?), 1867-1936 közötti és 2005-utáni budapesti fémjelek, 800-ezrelékes ezüst, "HA" mesterjegy, öntött és töltött neorokokó nyelekkel, solingeni acél pengékkel,, össz.: 30 db, doboz nélkül, Ntto: 1120 g; h: 11-25 cm
Tételkód - NAG21
Tételkód - NAG21
Műtárgy leírás - Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "LM" mesterjegy, fémnyomott forma, bordázott gyűrűs peremmel, kis sérüléssel, 4266 g; m: 5,5 cm, d: 12,5-17 cm
Tételkód - NAG217-1072
Tételkód - NAG217-1072-2
Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Taub Jenő mesterjegy, RUBEL bélyegzővel, négy lábon álló ovális kosár, felülete foltos, 422 g; 28*19,5*5,7 cm
Tételkód - NAG217-1073
Tételkód - NAG217-1073-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1833, 13-latos antik ezüst, Franz Wallnöfer(?) mesterjegy, kerek talpon balluszteres szár, kivehető, kétkarú forma, stilizált virágos gyűrűkkel tagolva, apró sérüléssel, 346,2 g; m: 19,5 cm
Tételkód - NAG217-1074
Tételkód - NAG217-1074-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1840, 13-latos antik ezüst, Christian Sander senior mesterjegy, nyolc bordára tagolt test, ébenfa füllel, restaurált, Btto: 417,5 g; m: 14,6 cm
Tételkód - NAG217-1075