Aukciók / Aukciós archívum / 14. oldal

2016-06-02 17:00
Budapest, V. Balaton utca 8.

Műtárgy leírás - Bécs, 1840, 13-latos antik ezüst, Christian Sander senior mesterjegy, nyolc bordára tagolt test, ébenfa füllel, restaurált, Btto: 417,5 g; m: 14,6 cm
Tételkód - NAG217-1075-2

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-02 17:00

Műtárgy leírás - Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, gyöngysor díszes és magasított áttört peremmel, vésett koronás "SC" tulajdonosi monogrammal, füleken izoláló csont, gyűrűkkel, 1 db tető hiány, apró sérüléss

Kikiáltási ár: 260 000 Ft

Kikiáltási ár: 260 000 Ft

Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, különböző mesterjegyek (Wintermantel és Szombathy, KT, GM és 1 db-on Péter Testvérek), angol vágott fazon, vésett T. P. tulajdonosi monogrammal, solingeni acél pengékkel, színtelen üveg

Kikiáltási ár: 700 000 Ft

Kikiáltási ár: 700 000 Ft

Műtárgy leírás - német, 19. sz. vége, hold korona fémjel és W bélyegző, 800-ezrelékes ezüst, kivehetetlen mesterjegy, négyszögletű, tagolt, füzéres talpon, klasszicista stílusú korinthoszi, oszlop szárak, egyik kis restaurálással, 521,5 g, m: 25 cm
Tét

Kikiáltási ár: 140 000 Ft

Tét

Kikiáltási ár: 140 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, bécsi Hivataljellel, "AB" mesterjegy, áttört kosarakkal, színtelen, csiszolt üvegekkel, egy dugó pótolt, apró csorbulással, Ntto: 158,1 g; m: 23,5 cm
Tételkód - NAG217-1079

Kikiáltási ár: 48 000 Ft

Tételkód - NAG217-1079-2

Kikiáltási ár: 48 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Franz Feuchtner mesterjegy, négy öntött lábon álló téglatest, vésett, poncolt szecessziós virágdísszel, kulcslemez, későbbi rátét, működő zárszerkezettel, kulccsal, Btto: 348 g; 10,5*11

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Műtárgy leírás - Prága(?), 1867-1872 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "TD" mesterjegy, négy öntött lábon öblös test, gépi vésett díszítéssel, fenéklemezen "Cs M 1871" tulajdonosi monogrammal, apró sérüléssel, Btto: 348,2 g; 10*13,5*10,5 cm
Tételkód

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Tételkód

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti és Budapest 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Frank Brüder mesterjegy, bordázott felülettel, csiszolt csont fülekkel, egyik fül kis sérüléssel, Btto: 1286,8 g; m: 19,8-21 cm
Tételkód - NAG217-1082 Kikiáltási ár: 140 000 Ft

Tételkód - NAG217-1082-2

Kikiáltási ár: 140 000 Ft

Műtárgy leírás - Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Horvát Béla mesterjegy, kerek, art deco forma, bordázott díszítéssel, 246,3 g; 13*12,5 cm
Tételkód - NAG217-1083

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

Tételkód - NAG217-1083-2

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

Műtárgy leírás - Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "SZI" mesterjegy, négy öntött lábon álló, ovális, bordázott forma, belül aranyozott, lába javított, 423,4 g; 11*14,5*10 cm
Tételkód - NAG217-1084

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

Tételkód - NAG217-1084-2

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

Műtárgy leírás - német, 1900 körül, 1902-utáni pesti behozatali jellel, 800-ezrelékes ezüst, préselt szecessziós kosár, eredeti, színtelen üvegbetéttel, Ntto: 143,5 g; m: 20,5 cm
Tételkód - NAG217-1085

Kikiáltási ár: 46 000 Ft

Tételkód - NAG217-1085-2

Kikiáltási ár: 46 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Samuel Haber(?) mesterjegy, rombusz forma, szecessziós díszítéssel, 340 g, 30,5*22*20,5 cm
Tételkód - NAG217-1086

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Tételkód - NAG217-1086-2

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Műtárgy leírás - német, 1888-utáni hold korona fémjel, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, 800-ezrelékes ezüst, áttört kosár forma, színtelen csiszolt üvegbetéttel, Ntto: 124,6 g; m: 20 cm
Tételkód - NAG217-1087

Kikiáltási ár: 30 000 Ft