Műtárgy leírás - német, 1888-utáni hold korona fémjel, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, 800-ezrelékes ezüst, áttört kosár forma, színtelen csiszolt üvegbetéttel, Ntto: 124,6 g; m: 20 cm
Tételkód - NAG217-1087-2
Műtárgy leírás - Bécs,1872-1922 közötti fémjel, 900-ezrelékes ezüst,, "IS" mesterjeggyel, (indiai) kígyófa nyéllel, h: 94 cm
Tételkód - NAG217-1088
Tételkód - NAG217-1088-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 900-ezrelékes ezüst, "HF" mesterjegy, díszkalapált felülettel, cseresznyefa nyéllel, vég szerelék hiány, h: 81 cm
Tételkód - NAG217-1089
Tételkód - NAG217-1089-2
Műtárgy leírás - német, 1888-utáni hold korona fémjel és 1902-utáni bécsi behozatali jel, 800-ezrelékes ezüst, solingeni acél pengével, szecessziós díszítésű nyelekkel, apró sérüléssel, Ntto: 117 g; h: 13,7-19,5 cm
Tételkód - NAG217-1090
Tételkód - NAG217-1090-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, oroszlános és "S...J" mesterjegy, három lábon álló ovális, füles tál, szecessziós virágdísszel, apró sérüléssel, 378,2 g; 29,5*23,5*6 cm
Tételkód - NAG217-1091
Tételkód - NAG217-1091-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti és Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "VO" és "FJ" mesterjegy, art deco stílusú füles tálca üveglappal, fémnyomott poharak, össz: 13 db, tálca Btto.: 1056 g; 36,2*14,8 cm, poharak: 433 g; m: 11 cm
Kikiáltási ár: 140 000 FtMűtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti és Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "VO" és "FJ" mesterjegy, art deco stílusú füles tálca üveglappal, fémnyomott poharak, össz: 13 db, tálca Btto.: 1056 g; 36,2*14,8 cm, poharak: 433 g; m: 11 cm
Kikiáltási ár: 140 000 FtMűtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy, három öntött lábon álló öblös tál, áttört, szecessziós nőszirom díszítéssel, apró sérüléssel, 456,6 g; 33,5*29,5*9 cm
Tételkód - NAG217-1093
Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy, három öntött lábon álló öblös tál, áttört, szecessziós nőszirom díszítéssel, apró sérüléssel, 456,6 g; 33,5*29,5*9 cm
Tételkód - NAG217-1093-2
Műtárgy leírás - német, 1900 körül, 1902-1922 közötti prágai behozatali jellel, hold koronás és ismeretlen fémjellel, 800-ezrelékes ezüst, préselt, füles, szecessziós forma, kis sérüléssel, 113,7 g; 23,3*14 cm
Tételkód - NAG217-1094
Tételkód - NAG217-1094-2
Műtárgy leírás - Prága, 18?1, 13-latos antik ezüst, "AB" mesterjegy, préselt, barokkos ezüst, 43,6 g; h: 17,5 cm
Tételkód - NAG217-1095
Tételkód - NAG217-1095-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "KP mesterjegy, "HE" vésett monogrammal, apró sérüléssel, 45,7 g; 3*5,3 cm
Tételkód - NAG217-1096
Tételkód - NAG217-1096-2
Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, özv. Wágner Györgyné mesterjegy (1930-után), 42,6 g; h: 10 cm
Tételkód - NAG217-1097
Tételkód - NAG217-1097-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, halvány aranyozás nyomával, Teodor Baum mesterjegy, angyalfejes nyelek, dobozzal, 53 g; h: 11,5 cm
Tételkód - NAG217-1098
Tételkód - NAG217-1098-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1920 körül, 800-ezrelékes ezüst, J.C.K. Klinkosch készítőjel, angol vágott nyelek, ezüstözött pengékkel, eredeti dobozában, össz: 24 db, Ntto.: 240 g; h: 13,5-14 cm
Tételkód - NAG217-1099