Aukciók / Aukciós archívum / 15. oldal

2016-06-02 17:00
Budapest, V. Balaton utca 8.

Műtárgy leírás - német, 1888-utáni hold korona fémjel, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, 800-ezrelékes ezüst, áttört kosár forma, színtelen csiszolt üvegbetéttel, Ntto: 124,6 g; m: 20 cm
Tételkód - NAG217-1087-2

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-02 17:00

Műtárgy leírás - Bécs,1872-1922 közötti fémjel, 900-ezrelékes ezüst,, "IS" mesterjeggyel, (indiai) kígyófa nyéllel, h: 94 cm
Tételkód - NAG217-1088

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Tételkód - NAG217-1088-2

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 900-ezrelékes ezüst, "HF" mesterjegy, díszkalapált felülettel, cseresznyefa nyéllel, vég szerelék hiány, h: 81 cm
Tételkód - NAG217-1089

Kikiáltási ár: 26 000 Ft

Tételkód - NAG217-1089-2

Kikiáltási ár: 26 000 Ft

Műtárgy leírás - német, 1888-utáni hold korona fémjel és 1902-utáni bécsi behozatali jel, 800-ezrelékes ezüst, solingeni acél pengével, szecessziós díszítésű nyelekkel, apró sérüléssel, Ntto: 117 g; h: 13,7-19,5 cm
Tételkód - NAG217-1090

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

Tételkód - NAG217-1090-2

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, oroszlános és "S...J" mesterjegy, három lábon álló ovális, füles tál, szecessziós virágdísszel, apró sérüléssel, 378,2 g; 29,5*23,5*6 cm
Tételkód - NAG217-1091

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

Tételkód - NAG217-1091-2

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti és Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "VO" és "FJ" mesterjegy, art deco stílusú füles tálca üveglappal, fémnyomott poharak, össz: 13 db, tálca Btto.: 1056 g; 36,2*14,8 cm, poharak: 433 g; m: 11 cm

Kikiáltási ár: 140 000 Ft

Kikiáltási ár: 140 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy, három öntött lábon álló öblös tál, áttört, szecessziós nőszirom díszítéssel, apró sérüléssel, 456,6 g; 33,5*29,5*9 cm
Tételkód - NAG217-1093

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

Tételkód - NAG217-1093-2

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

Műtárgy leírás - német, 1900 körül, 1902-1922 közötti prágai behozatali jellel, hold koronás és ismeretlen fémjellel, 800-ezrelékes ezüst, préselt, füles, szecessziós forma, kis sérüléssel, 113,7 g; 23,3*14 cm
Tételkód - NAG217-1094

Kikiáltási ár: 16 000 Ft

Tételkód - NAG217-1094-2

Kikiáltási ár: 16 000 Ft

Műtárgy leírás - Prága, 18?1, 13-latos antik ezüst, "AB" mesterjegy, préselt, barokkos ezüst, 43,6 g; h: 17,5 cm
Tételkód - NAG217-1095

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

Tételkód - NAG217-1095-2

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "KP mesterjegy, "HE" vésett monogrammal, apró sérüléssel, 45,7 g; 3*5,3 cm
Tételkód - NAG217-1096

Kikiáltási ár: 14 000 Ft

Tételkód - NAG217-1096-2

Kikiáltási ár: 14 000 Ft

Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, özv. Wágner Györgyné mesterjegy (1930-után), 42,6 g; h: 10 cm
Tételkód - NAG217-1097

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

Tételkód - NAG217-1097-2

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, halvány aranyozás nyomával, Teodor Baum mesterjegy, angyalfejes nyelek, dobozzal, 53 g; h: 11,5 cm
Tételkód - NAG217-1098

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Tételkód - NAG217-1098-2

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1920 körül, 800-ezrelékes ezüst, J.C.K. Klinkosch készítőjel, angol vágott nyelek, ezüstözött pengékkel, eredeti dobozában, össz: 24 db, Ntto.: 240 g; h: 13,5-14 cm
Tételkód - NAG217-1099

Kikiáltási ár: 36 000 Ft