Műtárgy leírás - Bécs, 1920 körül, 800-ezrelékes ezüst, J.C.K. Klinkosch készítőjel, angol vágott nyelek, ezüstözött pengékkel, eredeti dobozában, össz: 24 db, Ntto.: 240 g; h: 13,5-14 cm
Tételkód - NAG217-1099-2
Műtárgy leírás - Budapest, 1966-után, ezüstözött fém, "SA" készítőjellel, préselt, klasszicista forma, négykaros, díszes kialakítással, nem szétszedhető, kis sérüléssel, m: 42-43 cm
Tételkód - NAG217-1100
Tételkód - NAG217-1100-2
Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, neorokokó fazon, solingeni acél pengékkel, üvegbetétes fűszertartókkal, eredeti dobozán Bittner Lajos cégjelzésével, 1 teáskanál hiányzik,, össz.: 50 db, Ntto: 2547 g
Tételkód - NAG2
Tételkód - NAG2
Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "M(?)" mesterjegy, hengerelt, csapott sarkú téglalap forma, gyöngysor díszítéssel, 511 g; 41*16,7 cm
Tételkód - NAG217-1102
Tételkód - NAG217-1102-2
Műtárgy leírás - osztrák, 1900 körül, sárgaréz, színes rekeszzománc díszítéssel, gyöngyház borítású fogantyúval, h: 20 cm
Tételkód - NAG217-1103
Tételkód - NAG217-1103-2
Műtárgy leírás - Rosenau, 19. sz. vége, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, 800-ezrelékes ezüst, puttós díszítéssel, 78,5 g; h: 8 cm
Tételkód - NAG217-1104
Tételkód - NAG217-1104-2
Műtárgy leírás - Pest, 1920 körül, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst láncszövet, szarvasbőr béléssel, kék üveg nyitógombokkal, apró sérüléssel, Btto.: 168 g; 16*17 cm
Tételkód - NAG217-1105
Tételkód - NAG217-1105-2
Műtárgy leírás - Pest, 19. sz. első fele, 13-latos antik ezüst, Szentpéteri József mesterjegy és q évbetű, Marie Salamon gravírozással, áttört peremén "IN" monogrammal, bársony párnával,, (Kőszeghy: Nr. 394, 462, 504.), Ntto: 102 g; h: 10 cm
Tételkód -
Tételkód -
Műtárgy leírás - német, 19. sz. vége, 1902-előtti bécsi behozatali jel és 1937-1966 közötti budapesti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, belül aranyozva, idilli páros jelenetekkel díszítve, tetőlemezek zsanérral, nyithatóak, 38 g; m: 3,2 cm
Tételkód - NAG21
Tételkód - NAG21
Műtárgy leírás - Pest(?), 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, ismeretlen "FB" mesterjegy, szecessziós motívummal, vörös almandin navett díszítéssel, 1 db kő hiány, kis sérüléssel, 116 g; 9*8,3*0,8 cm
Tételkód - NAG217-1108
Tételkód - NAG217-1108-2
Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Schleifer Antal mesterjegy, áttört fedlapon legyezős dáma motívummal, szarvasbőr bélés fém szerelékkel, Btto: 271,5 g; táska: 18*8,8*1,4 cm
Tételkód - NAG217-1109
Tételkód - NAG217-1109-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 900-ezrelékes ezüst, ismeretlen mesterjegy, fedlapon udvarlási jelenettel, festett és vonalzománc díszítéssel, 160,8 g; 10,2*8*1,2 cm
Tételkód - NAG217-1110
Tételkód - NAG217-1110-2
Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Klein Henrik mesterjegy, gyűrűtagos szárral, 58,2 g, m: 9,5 cm
Tételkód - NAG217-1111