Aukciók / Aukciós archívum / 17. oldal

2016-06-02 17:00
Budapest, V. Balaton utca 8.

Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Klein Henrik mesterjegy, gyűrűtagos szárral, 58,2 g, m: 9,5 cm
Tételkód - NAG217-1111-2

Kikiáltási ár: 13 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-02 17:00

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Türk(?) mesterjegy, gépi véset, madaras díszítéssel, üres monogrampajzzsal, kis sérüléssel, 71 g, m: 8 cm
Tételkód - NAG217-1112

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Tételkód - NAG217-1112-2

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Műtárgy leírás - német, 19. sz. második fele, antik ezüst, érmén DETLER jelzéssel, filigrán keretben, 53,2 g; 11*9,7 cm
Tételkód - NAG217-1113

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Tételkód - NAG217-1113-2

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti kis ezüst fémjel, 750-ezrelékes ezüst, "SR" mesterjegy, ovális csiszolású, részben fóliázott rodolitokkal (gránát-változat) és barokk igazgyöngyökkel, díszítve, 8,2 g; m: 5,5 cm
Tételkód - NAG217-1114

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

Tételkód - NAG217-1114-2

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

Műtárgy leírás - magyar, 19. sz. közepe, 13-latos antik ezüst, "H.A." mesterjegy, hátlapon: Johan Wenhardt gebohr: den. 13. Jan. 1855 emlékfelirattal, Vajk megkeresztelése plakett "DF" jelzéssel, kis sérüléssel, kis sérüléssel, 34,5 g; d: 11 cm
Tételkó

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

Tételkó

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, pesti Hivataljel, 900-ezrelékes ezüst, belül aranyozott, királykék zománccal, virágkosár díszítéssel, zománc javított, 41,7 g; d: 3,9 cm
Tételkód - NAG217-1116

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

Tételkód - NAG217-1116-2

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

Műtárgy leírás - Ausztria, 19. sz. vége, préselt ezüst lemez, "Jézus Szíve" szimbólum, 44 g; 16,5*12 cm és 12*7,5 cm
Tételkód - NAG217-1117

Kikiáltási ár: 26 000 Ft

Tételkód - NAG217-1117-2

Kikiáltási ár: 26 000 Ft

Műtárgy leírás - Svájc, 1960 körül, 2005-utáni behozatali jellel, 18 k arany tok, jelzett, indexes és arab számos, kis másodperckörös számlap, tokszám: 400365A, működik, tok hátlapján kis sérüléssel, tok Btto: 33,8 g
Tételkód - NAG217-1118

Kikiáltási ár: 140 000 Ft

Tételkód - NAG217-1118-2

Kikiáltási ár: 140 000 Ft

Műtárgy leírás - Svájc, 20. sz. közepe, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany tok, jelzett indexes számlap és tok: LONGINES CENTENAIRE 1867-1967, működik, Btto: 36,1 g
Tételkód - NAG217-1119

Kikiáltási ár: 100 000 Ft

Tételkód - NAG217-1119-2

Kikiáltási ár: 100 000 Ft

Műtárgy leírás - Svájc, 1960 körül, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany tok, jelzett, indexes számlap naptármutatóval, tokszám: 18000, működik, Btto: 32,6 g
Tételkód - NAG217-1120

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Tételkód - NAG217-1120-2

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Műtárgy leírás - Franciaország, 20. sz. közepe, aranyozott fémlemez, talpán jelzett: "Cartier, Paris", C90093 számozással, kígyóbőr hatású felületi díszítéssel, eredeti dobozzal, h: 7 cm
Tételkód - NAG217-1121

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Tételkód - NAG217-1121-2

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Műtárgy leírás - 20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany tok, szíj és csat jelzett: Elegance Incabloc, indexes számlap, mattított milanéz karpántba épített szerkezet,, működik, állítható csat és biztonsági lánc, Btto: 59,4

Kikiáltási ár: 190 000 Ft

Kikiáltási ár: 190 000 Ft

Műtárgy leírás - svájci és francia, 1872-1902 közötti bécsi behozatali jellel, 14 k arany tok, üveges szerkezettakaró lappal, római és arab számos, percbeosztásos és kis másodperckörös számlap, hátoldalon festett, naptármutatós gyűrű, fülön pesti hivatalj

Kikiáltási ár: 550 000 Ft