Aukciók / Aukciós archívum / 18. oldal

2016-06-02 17:00
Budapest, V. Balaton utca 8.

Műtárgy leírás - svájci és francia, 1872-1902 közötti bécsi behozatali jellel, 14 k arany tok, üveges szerkezettakaró lappal, római és arab számos, percbeosztásos és kis másodperckörös számlap, hátoldalon festett, naptármutatós gyűrű, fülön pesti hivatalj

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-02 17:00

Műtárgy leírás - Svájc, 20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti behozatali jellel, 14 k arany tok, 18 k arany szíj és csat, kerek, arab számos és indexes kis másodperckörös számlap, jelzett: Doxa, tokszám: 1304843-6791B-14, működik, Btto: 27,2 g, h: 18

Kikiáltási ár: 180 000 Ft

Kikiáltási ár: 180 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti behozatali fémjel, 14 k arany tok és zabszemes tagokból álló lánc, arab számos, zománcozott számlap, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal,, működik, tokon kis sérüléssel, Btto: 21,8 g, h: 16,2 cm
Tételkód -

Kikiáltási ár: 160 000 Ft

Tételkód -

Kikiáltási ár: 160 000 Ft

Műtárgy leírás - Liverpool, 19. sz. közepe, finom antik arany tok és szerkezettakaró, 14 k arany óralánccal, Robert Rosskel (működött 1790-1847) jelzettel, tokszám: 5824, római számos, percbeosztásos, kis, másodperckörös számlap, 13 köves szerkezet, véset

Kikiáltási ár: 380 000 Ft

Kikiáltási ár: 380 000 Ft

Műtárgy leírás - 20. sz. eleje, 1902-1937 közötti krakkói behozatali jel, 14 k arany, pancer lánc piskóta alakú tagokkal, ugrókarika záródással, kis sérüléssel, 50,1 g; h: 158,5 cm
Tételkód - NAG217-1127

Kikiáltási ár: 340 000 Ft

Tételkód - NAG217-1127-2

Kikiáltási ár: 340 000 Ft

Műtárgy leírás - Svájc, 20. sz. eleje, 1937-előtti behozatali jellel, tok, számlap, szerkezet jelzett: IWC, 14 k arany tok és szerkezettakaró, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap, tokszám: 624432, szerkezetszám: 552414, szabadalmi szám

Kikiáltási ár: 460 000 Ft

Kikiáltási ár: 460 000 Ft

Műtárgy leírás - 20. sz. eleje, 1902-1937 közötti behozatali jellel, 14 k arany tok és szerkezettakaró, tokban svájci fémjel, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap, 15 köves szerkezet, Brequet spirállal, működik, Btto.: 95,2 g; d: 52 mm<

Kikiáltási ár: 460 000 Ft

Kikiáltási ár: 460 000 Ft

Műtárgy leírás - 20. sz. eleje, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany tok és szerkezettakaró, római számos, percbosztásos, kis másodperckörös számlap, Remontoir szerkezet, tokszám: 47948, tok finoman, vésett, virágos díszítéssel, monogrampajz

Kikiáltási ár: 320 000 Ft

Kikiáltási ár: 320 000 Ft

Műtárgy leírás - 1973-78, limitált kollekció a 200 éves Milánói La Scala Opera, a Franklin Mint és Scala Színházi Múzeum kiadásában, 60 db sterling ezüst medál, 24 K arannyal futtatva az Operatörténet nagy, alakjainak és műveinek állítva emléket, bordó dí

Kikiáltási ár: 650 000 Ft

Kikiáltási ár: 650 000 Ft

Műtárgy leírás - Pest, 1902-1937 közötti behozatali jellel, 14 k arany, finoman gilosált felület, fedelén Felsőbuja-Somogyi család vésett címerével díszítve, apró sérüléssel, 72,2 g; 7,7*4,3*1 cm
Tételkód - NAG217-1132

Kikiáltási ár: 500 000 Ft

Tételkód - NAG217-1132-2

Kikiáltási ár: 500 000 Ft

Műtárgy leírás - francia, 1858, 22 k arany, A - veret, III. Napóleon portréjával, "BARRE" tervezőszignó, "Dieu Protege La France" peremfelirattal, 6,4 g; d: 21 mm
Tételkód - NAG217-1133

Kikiáltási ár: 44 000 Ft

Tételkód - NAG217-1133-2

Kikiáltási ár: 44 000 Ft

Műtárgy leírás - francia, 1857, 22 k arany, A - veret, III. Napóleon portréjával, "BARRE" tervezőszignó, "Dieu Protege La France" peremfelirattal, 6,4 g; d: 21 mm
Tételkód - NAG217-1134

Kikiáltási ár: 44 000 Ft

Tételkód - NAG217-1134-2

Kikiáltási ár: 44 000 Ft

Műtárgy leírás - USA, 1922, 22 k arany veret, LIBERTY felirattal és az amerikai sas ábrázolással, kissé kopott, 33,3 g; d: 33 mm
Tételkód - NAG217-1135

Kikiáltási ár: 200 000 Ft