Aukciók / Aukciós archívum / 19. oldal

2016-06-02 17:00
Budapest, V. Balaton utca 8.

Műtárgy leírás - USA, 1922, 22 k arany veret, LIBERTY felirattal és az amerikai sas ábrázolással, kissé kopott, 33,3 g; d: 33 mm
Tételkód - NAG217-1135-2

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-02 17:00

Műtárgy leírás - francia, 1859, 22 k arany, A - veret, III. Napóleon portréjával, "BARRE" tervezőszignó, "Dieu Protege La France" peremfelirattal, 6,4 g; d: 21 mm
Tételkód - NAG217-1136

Kikiáltási ár: 44 000 Ft

Tételkód - NAG217-1136-2

Kikiáltási ár: 44 000 Ft

Műtárgy leírás - francia, 1864, 22 k arany, A - veret, III. Napóleon portréjával, "BARRE" tervezőszignó, "Dieu Protege La France" peremfelirattal, 6,4 g., d: 21 mm
Tételkód - NAG217-1137

Kikiáltási ár: 46 000 Ft

Tételkód - NAG217-1137-2

Kikiáltási ár: 46 000 Ft

Műtárgy leírás - francia, 1877, 22 k arany, A - veret, Dupre tervezőszignóval, "Dieu Protege La France" peremfelirattal, 6,4 g; d: 21 mm
Tételkód - NAG217-1138

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

Tételkód - NAG217-1138-2

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs(?), 19. sz. közepe, 1807-utáni raktárjelzet, 18 k antik arany, biedermeier fazon, poncolt levelekkel és 15 db szürke árnyalatú gyönggyel díszítve, nyelves záródással, apró sérüléssel, 16,8 g
Tételkód - NAG217-1139

Kikiáltási ár: 150 000 Ft

Tételkód - NAG217-1139-2

Kikiáltási ár: 150 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 18267-1872 közötti fémjel, bécsi Hivataljel, 18 k arany, "KS" mesterjegy, biedermeier csüngős fazon, két fehér gyöngy pótlás, apró sérüléssel, 7 g
Tételkód - NAG217-1140

Kikiáltási ár: 85 000 Ft

Tételkód - NAG217-1140-2

Kikiáltási ár: 85 000 Ft

Műtárgy leírás - Pest(?), 19. sz. közepe, antik arany, kerek csatján 1 db fűzöld tábla csiszolású smaragd, kék vonalzománc díszítéssel, szövött szalaggal, nyelves záródással, doboza későbbi kiegészítés, kis, sérüléssel, 14 g; h: 17,5 cm
Tételkód - NAG2

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Tételkód - NAG2

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Műtárgy leírás - Pest, 1867-1937 közötti fémjel, közép motívum: 18 k arany, csat 14 k arany, gyöngyökkel kirakott szőlőfürt, 2 db régi csiszolású briliánssal cca. 0,5 ct (R, W-TCr, VS-SI) és további 27 db apró achkant, csiszolású gyémánttal, háromsoros ig

Kikiáltási ár: 220 000 Ft

Kikiáltási ár: 220 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs(?), 19. sz. közepe, elkopott behozatali jellel, 14 k arany, lemezekből hajtott, poncolt kialakítással, közepén 1db ovális csiszolású rubelit és 1 db almandin színű üveg, apró igazgyöngyökkel, koszorúzva, kis sérüléssel, csüngők hiány

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

Műtárgy leírás - Pest, 1902-1937 közötti behozatali jellel, 14 k arany, apró szintetikus rubin, két zöld kőutánzattal és 6 db apró gyémánttal, egyik láb javított, 3,3 g; h: 4,2 cm
Tételkód - NAG217-1144

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

Tételkód - NAG217-1144-2

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, áttört oroszlánfejes rátétben Schulz Imre mesterjegy, szemnél apró szintetikus rubinnal díszítve, 5 g; h: 4,4 cm
Tételkód - NAG217-1145

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Tételkód - NAG217-1145-2

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Műtárgy leírás - francia(?), 19. sz. második fele, ovális, aranyozott sárgaréz dupla tok, zsanérosan kihajtható óra, római számos zománcozott számlap, jelzet nélkül, finoman vésett, poncolt díszítéssel, üres, címerpajzzsal, kulccsal, szerkezet tisztításra

Kikiáltási ár: 280 000 Ft

Kikiáltási ár: 280 000 Ft

Műtárgy leírás - Svájc, 1872-1902 közötti bécsi behozatali jellel, 14 k arany tok és szerkezettakaró, arab számos, kis másodperckörös, zománcozott számlap, fedlapján beágyazott zománc bicikliző hölgy,, hátlapján zománc ibolyák, finom vésettel díszítve, to

Kikiáltási ár: 120 000 Ft