Aukciók / Aukciós archívum / 20. oldal

2016-06-02 17:00
Budapest, V. Balaton utca 8.

Műtárgy leírás - Svájc, 1872-1902 közötti bécsi behozatali jellel, 14 k arany tok és szerkezettakaró, arab számos, kis másodperckörös, zománcozott számlap, fedlapján beágyazott zománc bicikliző hölgy,, hátlapján zománc ibolyák, finom vésettel díszítve, to

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-02 17:00

Műtárgy leírás - 19. sz. vége, 1872-1902 közötti bécsi behozatali jellel, 14 k arany tok és szerkezettakaró, körkörös gilosált tokban: "Husnik János Kolozsvárt" jelzettel, fedlapon vésett, "S" tulajdonosi betűjellel, római számos zománcozott számlap, toks

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

Műtárgy leírás - Birmingham, 19. sz. eleje-első fele, 18 k antik arany tok "HJ" (John Harrison?) jelzettel, szerkezet WARWICK jelzettel, tok és szerkezet szám: 5708, római számos, aranyozott, gilosált számlap, vésett, csapágylemez "Warwick Birmingham" fel

Kikiáltási ár: 500 000 Ft

Kikiáltási ár: 500 000 Ft

Műtárgy leírás - Chester(?), 19. sz. eleje, 18 k antik arany tok, "TH & C" jelzettel, zománcozott, római számos, percbeosztásos számlap, lánckiegyenlítős szerkezet, Patent felirat, és N: 3041, szerkezetszám, szerkezeten "Liverpool L. Barned & D." jelzésse

Kikiáltási ár: 460 000 Ft

Kikiáltási ár: 460 000 Ft

Műtárgy leírás - Svájc, 20. sz. eleje, 1937-utáni behozatali jellel, 14 k arany tok és szerkezettakaró, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap, tokszám: 443634, 16 köves anker szerkezet, Brequet, spirállal, számlap, tok és szerkezet jelze

Kikiáltási ár: 340 000 Ft

Kikiáltási ár: 340 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1867-1872 közötti fémjel, 18 k antik arany, fekete zománccal és gyönggyel díszítve, "AM" mesterjegy, fém tűvel, cinnel javítva, kis sérüléssel, össz.: 2 db, 12,8 g
Tételkód - NAG217-1152

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

Tételkód - NAG217-1152-2

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

Műtárgy leírás - olasz, 20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti fémjellel, 18 k arany, glídes fazon, villa alakú szemekből, nyelves záródással, dupla biztosító nyolcassal, 16,7 g; h: 18 cm
Tételkód - NAG217-1153

Kikiáltási ár: 150 000 Ft

Tételkód - NAG217-1153-2

Kikiáltási ár: 150 000 Ft

Műtárgy leírás - olasz(?), 20. sz. közepe, 2005-utáni budapesti fémjellel, 18 k arany, mattított és fényes, ovális szemekből, ugrókarika záródással, 9,7 g; h: 20 cm
Tételkód - NAG217-1154

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

Tételkód - NAG217-1154-2

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

Műtárgy leírás - 20. sz. eleje, vörösréz, gilosált alapú, vörös festett zománc díszítéssel, jelzet nélkül, kis sérüléssel, d: 2,5 - 3,8 cm
Tételkód - NAG217-1155

Kikiáltási ár: 46 000 Ft

Tételkód - NAG217-1155-2

Kikiáltási ár: 46 000 Ft

Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "HR" mesterjegy, farkasfog motívumos, ovális szemekkel, ugrókarikával, 27,8 g., h: 33,5 cm
Tételkód - NAG217-1156

Kikiáltási ár: 220 000 Ft

Tételkód - NAG217-1156-2

Kikiáltási ár: 220 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, pancer lánc hosszú pálca tagokkal, karabinerrel és ugrókarikával, 14,5 g; h: 40 cm
Tételkód - NAG217-1157

Kikiáltási ár: 150 000 Ft

Tételkód - NAG217-1157-2

Kikiáltási ár: 150 000 Ft

Műtárgy leírás - Svájc, 20. sz. eleje, 1902-1937 közötti behozatali jellel, számlap, tok és szerkezet jelzett: Omega, 14 k arany sugár gilosált tok és szerkezettakaró, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös, számlap, tokszám: 4495805, szerkezetsz

Kikiáltási ár: 360 000 Ft

Kikiáltási ár: 360 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1902 közötti behozatali jel, 14 k arany, merev pánt, vésett díszítéssel, 12 db valódi gyönggyel és apró türkiz színű pótlással, nyelves záródással,, biztosító lánccal, kis sérüléssel, 14,9 g
Tételkód - NAG217-1159

Kikiáltási ár: 130 000 Ft