Aukciók / Aukciós archívum / 21. oldal

2016-06-02 17:00
Budapest, V. Balaton utca 8.

Műtárgy leírás - Bécs, 1872-1902 közötti behozatali jel, 14 k arany, merev pánt, vésett díszítéssel, 12 db valódi gyönggyel és apró türkiz színű pótlással, nyelves záródással,, biztosító lánccal, kis sérüléssel, 14,9 g
Tételkód - NAG217-1159-2

Kikiáltási ár: 130 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-02 17:00

Műtárgy leírás - Moszkva, 20. sz. eleje, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 84-zlotnyikos ezüst test, ismeretlen mesterjegy, arany pénzérmével és lemez rátétekkel, 1920-as ajándékozási felirattal,, vésett szöveggel, kis sérüléssel, kis sérüléssel, 18

Kikiáltási ár: 280 000 Ft

Kikiáltási ár: 280 000 Ft

Műtárgy leírás - Franciaország, 20. sz. közepe, aranyozott fém tok, talpán jelzett, "St. Dupont" bélyegző, 4973DX sorozatszám, vésett "EC" tulajdonosi monogrammal, h: 5,8 cm
Tételkód - NAG217-1161

Kikiáltási ár: 34 000 Ft

Tételkód - NAG217-1161-2

Kikiáltási ár: 34 000 Ft

Műtárgy leírás - 19. sz. második fele, tempera, csont, "R.A." szignóval, teknőcpáncél hatású műanyag keretben, Sárdy János operaénekes hagyatékából, 6,2*5 cm
Tételkód - NAG217-1162

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Tételkód - NAG217-1162-2

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Műtárgy leírás - Franciaország, 20. sz. közepe, aranyozott fém tok, talpán jelzett, "St. Dupont" bélyegző, EN1370 számmal, h: 4,2 cm
Tételkód - NAG217-1163

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Tételkód - NAG217-1163-2

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Műtárgy leírás - Doccia, 19. sz. vége, festett porcelán sárgaréz szerelékkel, jelzett az alján, h: 7 cm
Tételkód - NAG217-1164

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

Tételkód - NAG217-1164-2

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

Műtárgy leírás - orosz, 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany, 51 db különböző színű, navette csiszolású szintetikus zafírral, cca. 19,35 ct és 36 db apró brillel díszítve, apró sérüléssel, össz. 2 db, 14 g
Tételkód - NAG217-

Kikiáltási ár: 160 000 Ft

Tételkód - NAG217-

Kikiáltási ár: 160 000 Ft

Műtárgy leírás - Svájc, 20. sz. eleje, 1902-1922 közötti behozatali jellel, számlap, szerkezet és tok jelzett: "Audemars Fréres Genéve", 14 k arany tok és szerkezettakaró, finoman gilosált,, aranyozott, arab számos, kis másodperckörös fém számlappal, fedl

Kikiáltási ár: 340 000 Ft

Kikiáltási ár: 340 000 Ft

Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel és 1902-1937 közötti behozatali jel, 14 k arany pancer lánc, FG mesterjegy, áttört tagokkal díszítve, ugrókarika záródással, végkarika javított, 13,2 g; h: 52 cm
Tételkód - NAG217-1167

Kikiáltási ár: 140 000 Ft

Tételkód - NAG217-1167-2

Kikiáltási ár: 140 000 Ft

Műtárgy leírás - Svájc, 20. sz. eleje, 1902-utáni prágai behozatali jellel, 14 k arany tok, fém szerkezettakaró, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap, Brequet spirálos, 15 köves szerkezet, tokszám:, 40167, vésett díszítéssel és üres mon

Kikiáltási ár: 320 000 Ft

Kikiáltási ár: 320 000 Ft

Műtárgy leírás - 20. sz. vége, egyedi art deco formaterv, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k ródiumozott fehérarany, ovális csiszolású narancsvörös korallokkal, ónixszal és karmos foglalatban 6 db apró gyémánttal, díszítve, össz.: 2 db, 4,6 g
Tételkód

Kikiáltási ár: 260 000 Ft

Tételkód

Kikiáltási ár: 260 000 Ft

Műtárgy leírás - Pest(?), 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, ezüsttel lemezelve, sorban foglalva 5 db régi csiszolású briliáns cca. 1,1 ct (R2-Gy, TCr-Cr, SI-P2) további, 3-3 db apró gyémánttal, apró sérüléssel, 4 g; h: 5,5 cm
Tételkód - NAG217-1170

Kikiáltási ár: 130 000 Ft

Tételkód - NAG217-1170

Kikiáltási ár: 130 000 Ft

Műtárgy leírás - Svájc, 20. sz. közepe, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 900-ezrelékes platina tok és csat, arab számos számlap jelzett: "Marvin", 4 db karmos foglalatú briliánssal cca. 0,6 ct (M2-R1, TCr-Cr,, VSI-SI) díszítve, tok oldalán és csato

Kikiáltási ár: 320 000 Ft