Műtárgy leírás - Svájc, 20. sz. közepe, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 900-ezrelékes platina tok és csat, arab számos számlap jelzett: "Marvin", 4 db karmos foglalatú briliánssal cca. 0,6 ct (M2-R1, TCr-Cr,, VSI-SI) díszítve, tok oldalán és csato
Kikiáltási ár: 320 000 FtMűtárgy leírás - 20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, nyelves csatján 30 db achtkant csiszolású gyémánttal és 2 db gyönggyel díszítve, biztosító nyolcassal, dupla sorban 96 db, tenyésztett sós vízi gyönggyel, csom
Kikiáltási ár: 140 000 FtMűtárgy leírás - 20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, nyelves csatján 30 db achtkant csiszolású gyémánttal és 2 db gyönggyel díszítve, biztosító nyolcassal, dupla sorban 96 db, tenyésztett sós vízi gyönggyel, csom
Kikiáltási ár: 140 000 FtMűtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, pesti Hivataljel, 14 k arany lemezen, tokos, zárt foglalatban bagett és tábla csiszolású smaragdok, részben alulfóliázva, kis sérüléssel, felületi hiányossággal, cinnel, javítva, 16,5 g; 4*2,8 cm
Tételkó
Műtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, pesti Hivataljel, 14 k arany lemezen, tokos, zárt foglalatban bagett és tábla csiszolású smaragdok, részben alulfóliázva, kis sérüléssel, felületi hiányossággal, cinnel, javítva, 16,5 g; 4*2,8 cm
Tételkó
Műtárgy leírás - Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k fehérarany, kivehetetlen mesterjegy, 1 db félmodern csiszolású briliánssal cca. 0,5 ct (M2, TCr, VSI), 2,2 g
Tételkód - NAG217-1174
Tételkód - NAG217-1174-2
Műtárgy leírás - Budapest, 20. sz. második fele, 2005-utáni fémjel, 18 k fehérarany, virág formában 9 db modern csiszolású briliáns cca. 0,5 ct (M,TW-W, VVS-VSI), 3,9 g
Tételkód - NAG217-1175
Tételkód - NAG217-1175-2
Műtárgy leírás - 20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k sárga arany, "BE" mesterjegy, fehérarannyal lemezelt, zárt foglalatban 2 db modern csiszolású briliáns cca. 0,1 ct (M1, W, VVS) és 2 db, ovális csiszolású élénk piros rubin cca. 0,8
Kikiáltási ár: 220 000 FtMűtárgy leírás - 20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k sárga arany, "BE" mesterjegy, fehérarannyal lemezelt, zárt foglalatban 2 db modern csiszolású briliáns cca. 0,1 ct (M1, W, VVS) és 2 db, ovális csiszolású élénk piros rubin cca. 0,8
Kikiáltási ár: 220 000 FtMűtárgy leírás - 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k sárga arany, button foglalatban 3 db modern csiszolású briliáns cca. 0,4 ct (M1, W-TCr, VVS-VS1), össz.: 2 db, 3,6 g
Tételkód - NAG217-1177
Műtárgy leírás - 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k sárga arany, button foglalatban 3 db modern csiszolású briliáns cca. 0,4 ct (M1, W-TCr, VVS-VS1), össz.: 2 db, 3,6 g
Tételkód - NAG217-1177-2
Műtárgy leírás - 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k ródiumozott fehérarany, "BE" mesterjegy, 2 db fehér, csepp alakú, édesvízi tenyésztett gyöngy, levehető csüngővel, stiftes akasztó pántján 14 db, apró briliáns cca. 0,14 ct (M1, W-TCr, VVS-V
Kikiáltási ár: 190 000 FtMűtárgy leírás - 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k ródiumozott fehérarany, "BE" mesterjegy, 2 db fehér, csepp alakú, édesvízi tenyésztett gyöngy, levehető csüngővel, stiftes akasztó pántján 14 db, apró briliáns cca. 0,14 ct (M1, W-TCr, VVS-V
Kikiáltási ár: 190 000 FtMűtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, Spitzer Sándor mesterjegy, 10 db régi csiszolású briliánssal cca. 1 ct és összekötő pálca tagokon 24 db tábla csiszolású szintetikus rubinnal, díszítve, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal
Kikiáltási ár: 280 000 FtMűtárgy leírás - Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, Spitzer Sándor mesterjegy, 10 db régi csiszolású briliánssal cca. 1 ct és összekötő pálca tagokon 24 db tábla csiszolású szintetikus rubinnal, díszítve, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal
Kikiáltási ár: 280 000 FtMűtárgy leírás - 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel, 14 k ródiumozott fehérarany, 4 db sötétvörös rubin kabuson cca. 17 ct., 3 db fénylő fehér, édesvízi, tenyésztett gyöngy (7 mm), 18 db apró, briliánssal, cca. 0,18 ct, össz.: 3 db, 11 g
Téte
Műtárgy leírás - 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel, 14 k ródiumozott fehérarany, 4 db sötétvörös rubin kabuson cca. 17 ct., 3 db fénylő fehér, édesvízi, tenyésztett gyöngy (7 mm), 18 db apró, briliánssal, cca. 0,18 ct, össz.: 3 db, 11 g
Téte
Műtárgy leírás - Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k fehérarany, ismeretlen "VL" mesterjegy, szögletes fejben 3 db régi csiszolású briliánssal cca. 1,15, (R1, TCr- Cr, VS-SI) díszítéssel, 6,3 g
Tételkód - NAG217-1181
Tételkód - NAG217-1181-2
Műtárgy leírás - Bécs, 1920 körül, 14 k fehérarany, "WS" mesterjegy, öntött gyűrűtest, 3 db régi csiszolású briliánssal cca. 1,1 ct (R1-R2, W-TCr, VSI-P1) díszítve, kis sérüléssel, 6 g
Tételkód - NAG217-1182
Tételkód - NAG217-1182-2
Műtárgy leírás - 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel, 14 k sárga és fehérarany csat, sötétvörös rubin kabusonnal és 6 apró tagolószemmel, 1 db apró gyémánttal, 39 db magas fényű fehér, édesvízi,, tenyésztett gyöngy (9-10 mm), csomózva, fűzve, nye
Kikiáltási ár: 380 000 Ft