Aukciók / Aukciós archívum / 5. oldal

2016-06-02 17:00
Budapest, V. Balaton utca 8.

Műtárgy leírás - Doccia, 19. sz. vége, festett porcelán, Bacchanália jelenettel, szőlőleveles fedéllel, jelzett az alján, m: 32 cm
Tételkód - NAG217-897

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-02 17:00

Műtárgy leírás - Meissen, 1914 körül (Paul Scheurich modellje), festett porcelán, alján kék kardos jelzettel, karcolt D, 287 és masszába nyomott 58-as számmal, kis sérüléssel, m: 27 cm
Tételkód - NAG217-898

Kikiáltási ár: 180 000 Ft

Műtárgy leírás - Sévres, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, talpon máz feletti kék jelzet, masszába nyomott bélyegzővel és 5051-es formaszámmal, m: 24,6 cm
Tételkód - NAG217-899

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1846, festett, aranyozott porcelán, talpán masszába nyomott jelzettel és 846, 38, 5 számozással, m: 19,5 cm
Tételkód - NAG217-900

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

Műtárgy leírás - Kister, Passau, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, talpon máz feletti kék jelzet, karcolt 5093-as formaszámmal, restaurált és apró sérülésekkel, m: 24,5 cm
Tételkód - NAG217-901

Kikiáltási ár: 150 000 Ft

Műtárgy leírás - Nymphenburg, 19. sz. vége, festett porcelán, talpakon máz alatti masszába nyomott jelzettel, formaszám: 3891, kis sérüléssel, m: 13 - 13,5 cm
Tételkód - NAG217-902

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

Műtárgy leírás - Ludwigsburg, 19. sz. vége, festett aranyozott porcelán, máz alatti kék jelzettel, restaurált, m: 10,5-11 cm
Tételkód - NAG217-903

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1837, festett, aranyozott porcelán, máz alatti kék jelzettel, egyik talpon masszába nyomott 37-es szám, egyiken kis restaurálással, m: 12-12,5 cm
Tételkód - NAG217-904

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

Műtárgy leírás - Schorndorf, 20. sz. első fele, festett porcelán, fém szerelékkel, máz alatti kék jellel, kis sérüléssel, 8,5*10*15 cm
Tételkód - NAG217-905

Kikiáltási ár: 55 000 Ft

Műtárgy leírás - Nápoly, 20. sz. eleje, festett porcelán, máz feletti kék jellel, m: 12 cm
Tételkód - NAG217-906

Kikiáltási ár: 38 000 Ft

Műtárgy leírás - Meissen, 19. sz. vége, festett porcelán, máz alatti kék kardos jelzettel, masszába karcolt 2617-es számmal, kis tűzi repedéssel, m: 16,5 cm
Tételkód - NAG217-907

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

Műtárgy leírás - Herend, 20. sz. eleje, festett porcelán, máz feletti kék és masszába nyomott jelzettel, m: 13,5 cm
Tételkód - NAG217-908

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1810 körül, festett porcelán, jelezve az alján, máz feletti kék jel és masszába nyomott 810-es szám, m: 37,5 cm
Tételkód - NAG217-909

Kikiáltási ár: 50 000 Ft

Műtárgy leírás - francia, 19. sz. vége, biszkvit porcelán, j. ho.: masszába nyomott Sévres-i jel, m: 69 cm
Tételkód - NAG217-910

Kikiáltási ár: 280 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1900 körül, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: "WIENNA", kis kopásokkal, m: 28 cm
Tételkód - NAG217-911

Kikiáltási ár: 85 000 Ft

Műtárgy leírás - Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: kék címerrel és benyomott "Herend" felirattal, Nimeyer Wilmos szignóval, kis javítással, m: 28 cm
Tételkód - NAG217-912

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Műtárgy leírás - Fischer Emil, Budapest, 1910 körül, festett, aranyozott fehércserép, alján arany koronás "F.E." monogram és "Made in Hungary" jelzet, 6442 formaszám, aranyozás kissé kopott, restaurált, m: 60 cm
Tételkód - NAG217-913

Kikiáltási ár: 180 000 Ft

Műtárgy leírás - Znaim (?), 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelánfajansz, talpán masszába nyomott bélyegző és 2007 I formaszám, kis restaurálással, m: 58,5 cm
Tételkód - NAG217-914

Kikiáltási ár: 220 000 Ft

Műtárgy leírás - Znaim, 1890 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, alján masszába nyomott bélyegzővel: "Z. 1413", egyik perem restaurált, d: 32 cm
Tételkód - NAG217-915

Kikiáltási ár: 160 000 Ft

Műtárgy leírás - Zsolnay-gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, áttört díszítéssel, jelezve az alján: máz feletti öttornyos jelle, formaszám: 3835, kis sérüléssel és kopással, d: 33 cm; m: 29 cm
Tételkód - NAG217-916

Kikiáltási ár: 280 000 Ft

Műtárgy leírás - osztrák, 19. sz. vége, áttört fém test, festett zománcdíszítéssel, zöld üvegbúra pótolt, m: 68 cm
Tételkód - NAG217-917

Kikiáltási ár: 280 000 Ft

Műtárgy leírás - Znaim, 19. sz. vége, festett porcelánfajansz, vadászjelenetekkel, jelzett az alján, benyomott "Steidl Znaim" bélyegző, egyiken kis restaurálással, d: 43,7 cm
Tételkód - NAG217-918

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Műtárgy leírás - Fischer Ignác, Budapest, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, áttört díszítéssel, jelezve az alján: masszába nyomott "Fischer I. Budapest", formaszám: 877, m: 38,5 cm
Tételkód - NAG217-919

Kikiáltási ár: 180 000 Ft

Műtárgy leírás - Zsolnay-gyár, Pécs, 1930 körül, aranyozott, zsugormázas fehércserép, talpán arany öttornyos jellel, kígyós fülekkel, tűzi repedéssel, apró sérüléssel, m: 36 cm
Tételkód - NAG217-920

Kikiáltási ár: 140 000 Ft