Aukciók / Aukciós archívum / 7. oldal

2016-06-02 17:00
Budapest, V. Balaton utca 8.

Műtárgy leírás - perzsa, Kr. u. 13. sz., mázas cserép, restaurált, m: 8,5 cm; d: 20,5 cm
Tételkód - NAG217-945

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-02 17:00

Műtárgy leírás - Kína, déli Szung dinasztia, 13. sz., szeladonmázas kőcserép, lótuszvirág motívummal, kopott, d: 15,5 cm; m: 7 cm
Tételkód - NAG217-946

Kikiáltási ár: 48 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, déli Szung dinasztia, 13. sz., szeladonmázas kőcserép, sérült, d: 17 cm
Tételkód - NAG217-947

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, késői Ming dinasztia, 17. sz., festett porcelán, kopott, kis sérüléssel, d: 26 cm; m: 12,5 cm
Tételkód - NAG217-948

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, déli Szung dinasztia, 13. sz., szeladonmázas kőcserép, kopott, kis sérüléssel, d: 14 cm; m: 6 cm
Tételkód - NAG217-949

Kikiáltási ár: 50 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, északi Szung Dinasztia, 12. sz., szeladonmázas kőcserép, d: 14 cm; m: 6,5 cm
Tételkód - NAG217-950

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, késői Ming dinasztia, 17. sz., festett porcelán, tengeri lelet, talpán kék szvasztika jellel, m: 16 cm
Tételkód - NAG217-951

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, késői Ming dinasztia, 17. sz., festett porcelán, jelezve az alján, kopott, kis sérüléssel, d: 19 cm; m: 10,5 cm
Tételkód - NAG217-952

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 18. sz. második fele, festett porcelán, majom formájú tengeri lelet, üledékes lerakódással, teteje pótlás, sérült, m: 19 cm
Tételkód - NAG217-953

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. közepe, festett porcelán, 19,5*26 cm
Tételkód - NAG217-954

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. közepe, európai megrendelésre készült festett, aranyozott porcelán, m: 13,5 cm
Tételkód - NAG217-955

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. második fele, európai megrendelésre készült, festett porcelán, m: 10,5 cm
Tételkód - NAG217-956

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. második fele, európai megrendelésre készült, festett porcelán, WJ monogrammal, sárkányt formázó füllel, m: 13 cm
Tételkód - NAG217-957

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 19. sz., festett porcelán, tengeri lelet, jelezve az alján, talpán apró sérüléssel, m: 25 cm
Tételkód - NAG217-958

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. első fele, festett porcelán, tengeri lelet, m: 20 cm
Tételkód - NAG217-959

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 19. sz., festett porcelán, szerencse szimbólumokkal díszítve, d: 12 cm; m: 6 cm
Tételkód - NAG217-960

Kikiáltási ár: 24 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. közepe, európai megrendelésre készült, festett porcelán, sárkányt formázó füllel, m: 13 cm
Tételkód - NAG217-961

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, d: 15 cm; m: 4,5 cm
Tételkód - NAG217-962

Kikiáltási ár: 24 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. vége, festett porcelán, tengeri lelet, üledékes lerakódással, m: 25 cm
Tételkód - NAG217-963

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 17. sz. vége, festett porcelán, tengeri lelet, jelezve az alján, m: 27 cm
Tételkód - NAG217-964

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. vége, festett porcelán, Fo oroszlános fülekkel, jelzet nélkül, m: 42 cm
Tételkód - NAG217-965

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 1900 körül, festett kőcserép, kis sérüléssel, 18*18 cm
Tételkód - NAG217-966

Kikiáltási ár: 75 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 20. sz. közepe, festett porcelán, esősárkány díszítéssel, jelzés nélkül, m: 77,3 cm
Tételkód - NAG217-967

Kikiáltási ár: 550 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, Csing dinasztia, 19. sz., mázas porcelán, kis sérülésekkel, m: 3 cm; d: 4,5 cm
Tételkód - NAG217-968

Kikiáltási ár: 75 000 Ft