Műtárgy leírás - perzsa, Kr. u. 13. sz., mázas cserép, restaurált, m: 8,5 cm; d: 20,5 cm
Tételkód - NAG217-945
Műtárgy leírás - Kína, déli Szung dinasztia, 13. sz., szeladonmázas kőcserép, lótuszvirág motívummal, kopott, d: 15,5 cm; m: 7 cm
Tételkód - NAG217-946
Műtárgy leírás - Kína, déli Szung dinasztia, 13. sz., szeladonmázas kőcserép, sérült, d: 17 cm
Tételkód - NAG217-947
Műtárgy leírás - Kína, késői Ming dinasztia, 17. sz., festett porcelán, kopott, kis sérüléssel, d: 26 cm; m: 12,5 cm
Tételkód - NAG217-948
Műtárgy leírás - Kína, déli Szung dinasztia, 13. sz., szeladonmázas kőcserép, kopott, kis sérüléssel, d: 14 cm; m: 6 cm
Tételkód - NAG217-949
Műtárgy leírás - Kína, északi Szung Dinasztia, 12. sz., szeladonmázas kőcserép, d: 14 cm; m: 6,5 cm
Tételkód - NAG217-950
Műtárgy leírás - Kína, késői Ming dinasztia, 17. sz., festett porcelán, tengeri lelet, talpán kék szvasztika jellel, m: 16 cm
Tételkód - NAG217-951
Műtárgy leírás - Kína, késői Ming dinasztia, 17. sz., festett porcelán, jelezve az alján, kopott, kis sérüléssel, d: 19 cm; m: 10,5 cm
Tételkód - NAG217-952
Műtárgy leírás - Kína, 18. sz. második fele, festett porcelán, majom formájú tengeri lelet, üledékes lerakódással, teteje pótlás, sérült, m: 19 cm
Tételkód - NAG217-953
Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. közepe, festett porcelán, 19,5*26 cm
Tételkód - NAG217-954
Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. közepe, európai megrendelésre készült festett, aranyozott porcelán, m: 13,5 cm
Tételkód - NAG217-955
Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. második fele, európai megrendelésre készült, festett porcelán, m: 10,5 cm
Tételkód - NAG217-956
Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. második fele, európai megrendelésre készült, festett porcelán, WJ monogrammal, sárkányt formázó füllel, m: 13 cm
Tételkód - NAG217-957
Műtárgy leírás - Kína, 19. sz., festett porcelán, tengeri lelet, jelezve az alján, talpán apró sérüléssel, m: 25 cm
Tételkód - NAG217-958
Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. első fele, festett porcelán, tengeri lelet, m: 20 cm
Tételkód - NAG217-959
Műtárgy leírás - Kína, 19. sz., festett porcelán, szerencse szimbólumokkal díszítve, d: 12 cm; m: 6 cm
Tételkód - NAG217-960
Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. közepe, európai megrendelésre készült, festett porcelán, sárkányt formázó füllel, m: 13 cm
Tételkód - NAG217-961
Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, d: 15 cm; m: 4,5 cm
Tételkód - NAG217-962
Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. vége, festett porcelán, tengeri lelet, üledékes lerakódással, m: 25 cm
Tételkód - NAG217-963
Műtárgy leírás - Kína, 17. sz. vége, festett porcelán, tengeri lelet, jelezve az alján, m: 27 cm
Tételkód - NAG217-964
Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. vége, festett porcelán, Fo oroszlános fülekkel, jelzet nélkül, m: 42 cm
Tételkód - NAG217-965
Műtárgy leírás - Kína, 1900 körül, festett kőcserép, kis sérüléssel, 18*18 cm
Tételkód - NAG217-966
Műtárgy leírás - Kína, 20. sz. közepe, festett porcelán, esősárkány díszítéssel, jelzés nélkül, m: 77,3 cm
Tételkód - NAG217-967
Műtárgy leírás - Kína, Csing dinasztia, 19. sz., mázas porcelán, kis sérülésekkel, m: 3 cm; d: 4,5 cm
Tételkód - NAG217-968