Aukciók / Aukciós archívum / 8. oldal

2016-06-02 17:00
Budapest, V. Balaton utca 8.

Műtárgy leírás - Kína, 20. sz. eleje, festett porcelán, lótuszvirág motívummal, fedele restaurált, m: 21 cm
Tételkód - NAG217-969

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-02 17:00

Műtárgy leírás - Kína, 20. sz. eleje, festett porcelán, családi jelenettel, fedele restaurált, m: 22 cm
Tételkód - NAG217-970

Kikiáltási ár: 160 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. eleje, európai megrendelésre készült festett, aranyozott porcelán, "famille rose" dekorral, m: 14,5 cm
Tételkód - NAG217-971

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 18. sz. vége, festett porcelán, "famille rose" dekorral, kakas és csibék ábrázolással, d: 24 cm
Tételkód - NAG217-972

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. közepe, európai megrendelésre készült festett porcelán, "famille rose" dekorral, m: 15 cm
Tételkód - NAG217-973

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 19. sz., festett, szövött, részben aranyszállal hímzett selyem, bordűrje későbbi kiegészítés a 20. századból, kis sérüléssel, 285*289 cm
Tételkód - NAG217-974

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Műtárgy leírás - Japán, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, vörös-kék imari dekorral gazdagon díszítve, jelzés nélkül, m: 43 cm
Tételkód - NAG217-975

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

Műtárgy leírás - Japán, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, vörös-kék imari stílusú dekorral, jelzet nélkül, apró kopással, 35,5*32 cm
Tételkód - NAG217-976

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

Műtárgy leírás - Japán, 19. sz. vége, festett porcelán, vörös-kék imari dekorral, jelzés nélkül, m: 24 cm
Tételkód - NAG217-977

Kikiáltási ár: 48 000 Ft

Műtárgy leírás - Japán, 20. sz. eleje, satsuma jellegű, festett, aranyozott kőcserép, jelezve az alján, d: 21,5 cm
Tételkód - NAG217-978

Kikiáltási ár: 42 000 Ft

Műtárgy leírás - Japán, Kutani, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, nyaka törött, m: 19,5 cm
Tételkód - NAG217-979

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 20. sz. eleje, festett porcelán, Zöld Tara Istennő ábrázolással, körben szentek alakjaival, d: 37 cm
Tételkód - NAG217-980

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. vége, festett porcelán, "famille rose" dekorral, udvari jelenetekkel, esősárkányokkal és Fo oroszlános fülekkel, kis sérüléssel, m: 33,5 cm
Tételkód - NAG217-981

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 1900 körül, festett porcelán, "famille verte" dekorral, jelezve az alján, d: 19 cm; m: 9,5 cm
Tételkód - NAG217-982

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 20. sz. eleje, festett porcelán, énekesmadár és virág díszítéssel, hátoldalán vers szöveggel, fedele hiányzik, jelzet nélkül, m: 18,5 cm
Tételkód - NAG217-983

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Műtárgy leírás - Kitagawa Utamaro (1753-1806), színes fametszet, papír, j.j.l.: készítői pecsét, restaurált, 360*250 mm
Tételkód - NAG217-984

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

Műtárgy leírás - Japán, 18. sz. vége, j.j.l.: készítői pecsét feliratokkal, színezett fametszet, papír, keretben, kereten kis sérülésekkel, 390*270 mm
Tételkód - NAG217-985

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Műtárgy leírás - Japán, 19. sz. vége, festett porcelán, m: 23,5 cm
Tételkód - NAG217-986

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Műtárgy leírás - Japán, 20. sz. eleje, festett, zománcmázas, satsuma jellegű kőcserép, sérült, ragasztott, d: 35,5 cm
Tételkód - NAG217-987

Kikiáltási ár: 46 000 Ft

Műtárgy leírás - Japán, 19. sz. vége, lavírozott tus, papír, sasmadár ábrázolással, selyemre kasírozva, csont végekkel, j.j.l., 47,5*129,5 cm
Tételkód - NAG217-988

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

Műtárgy leírás - Japán, 20. sz. eleje, lavírozott tus, papír, ponty ábrázolással, fa végekkel, j.j.l., 120*44,5 cm
Tételkód - NAG217-989

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína vagy Vietnám, 19. sz. vége, feketére festett lakk felület, tök forma, aranyozott díszítéssel, tök forma, kis sérüléssel, d: 16,2 cm; m: 8,5 cm
Tételkód - NAG217-990

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. vége, festett, aranyozott fa, elefántcsont betétekkel, egy húr hiányzik, h: 120 cm
Tételkód - NAG217-991

Kikiáltási ár: 380 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 1900 körül, faragott bivalyszarv, szerzetes figura, vésett felirattal, m: 11 cm
Tételkód - NAG217-992

Kikiáltási ár: 60 000 Ft