Aukciók / Aukciós archívum / 9. oldal

2016-06-02 17:00
Budapest, V. Balaton utca 8.

Műtárgy leírás - Kambodzsa, 19. sz. vége, patinázott bronz, m: 15,5 cm
Tételkód - NAG217-993

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-02 17:00

Műtárgy leírás - Kína, 1900 körül, faragott zsírkő, vésett felirattal, Fo oroszlán ábrázolással, m: 13 cm
Tételkód - NAG217-994

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

Műtárgy leírás - Thaiföld, 20. sz. eleje, bronz, későbbi aranyozás nyomaival, talpazata hiányos, m: 20,5 cm
Tételkód - NAG217-995

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Műtárgy leírás - Vietnám, 19. sz. második fele, bronz, vésett díszítéssel, m: 16 cm
Tételkód - NAG217-996

Kikiáltási ár: 36 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 19. sz. vége, faragott fa, zsírkő talapzaton, m: 15,5 cm (talapzattal)
Tételkód - NAG217-997

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

Műtárgy leírás - Japán, Meiji-kor (868-1912), öntött bronz, arany és ezüst berakással, főnixmadaras fülekkel, m: 14*20,5*8 cm
Tételkód - NAG217-998

Kikiáltási ár: 300 000 Ft

Műtárgy leírás - Japán, 19. sz. vége, bronz, esősárkányokkal és fedelén Fo oroszlánnal díszítve, fenéken jelzett, m: 24 cm
Tételkód - NAG217-999

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Műtárgy leírás - Japán, 19. sz. vége, bronz, démonfejes fülekkel, tetején egyszarvúval, tetődísz levált, Sárdy János operaénekes hagyatékából, m: 27 cm
Tételkód - NAG217-1000

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 20. sz. eleje, faragott zöld jade, m: 13,5 cm
Tételkód - NAG217-1001

Kikiáltási ár: 160 000 Ft

Műtárgy leírás - Chikanobu, Toyohara(1838 - 1912), színezett fametszet, papír, j.j.l.: készítői jel, 37*73 cm
Tételkód - NAG217-1002

Kikiáltási ár: 100 000 Ft

Műtárgy leírás - Japán, 19. sz. vége, tus, papír, gyerekek kutyával, fa végekkel, j.b.l., 55*42,5 cm
Tételkód - NAG217-1003

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

Műtárgy leírás - Kína, 20. sz. második fele, festett selyem, j.j.f.: kínai felirat, 81*39 cm
Tételkód - NAG217-1004

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

Műtárgy leírás - 1800 körül, elől töltős, balkáni kovás, spanyol lakattal, vésett sárgaréz és kovácsoltvas, töltőpálcával, h: 52 cm
Tételkód - NAG217-1005

Kikiáltási ár: 200 000 Ft

Műtárgy leírás - 1800 körül, elől töltős, balkáni kovás, francia lakattal, diófa ágyazat, faragott díszítéssel, sárgaréz veretekkel, kovácsoltvas elsütő szerkezet, h: 48 cm
Tételkód - NAG217-1006

Kikiáltási ár: 160 000 Ft

Műtárgy leírás - 1800 körül, acél pengén vésett díszítéssel, fa markolaton sárgaréz kézvédővel, tok nélkül, h: 89 cm
Tételkód - NAG217-1007

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Műtárgy leírás - 18. századi pengéből alakított, fa markolat, vésett sárgaréz tok. pengén vésett díszítéssel, javított, h: 92 cm
Tételkód - NAG217-1008

Kikiáltási ár: 200 000 Ft

Műtárgy leírás - Bécs, 1864, acél penge, faragott fa és vas markolat, hímzett, koronás díszbojttal, pengén "G. F. AUSTRIEN....WIEN 1864" és az Osztrák-Magyar Monarchia bélyegzője, h: 102 cm
Tételkód - NAG217-1009

Kikiáltási ár: 180 000 Ft

Műtárgy leírás - svéd típusú, 19. sz., fa markolat, sárgaréz fogó, jelzett penge: "J. W. AIG II." és tok: "Jn. Ds. A9 No. 7." bojttal, h: 108 cm
Tételkód - NAG217-1010

Kikiáltási ár: 100 000 Ft

Műtárgy leírás - 1877-es típus, egy vércsatornás acél pengével, fa markolattal, h: 93,5 cm
Tételkód - NAG217-1011

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Műtárgy leírás - 1800 körül, elől töltős, balkáni kovás, vésett sárgaréz és kovácsoltvas, spanyol lakattal, töltőpálcával, h: 53 cm
Tételkód - NAG217-1012

Kikiáltási ár: 200 000 Ft

Műtárgy leírás - svéd típusú, 19. sz., fa markolat, sárgaréz kézvédő, jelzett tok: "1. T. 2. No. 177." és acél penge: "ALK A. F. 4/K. 8. No. 166" bojttal, h: 109 cm
Tételkód - NAG217-1013

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Műtárgy leírás - Osztrák-Magyar Monarchia, 1837 mintájú, acél penge, bőrrel borított markolat, kis sérüléssel, h: 99,5 cm
Tételkód - NAG217-1014

Kikiáltási ár: 150 000 Ft

Műtárgy leírás - Osztrák-Magyar Monarchia, 1838 utáni típus, acél penge, fa markolattal, h: 103 cm
Tételkód - NAG217-1015

Kikiáltási ár: 200 000 Ft

Műtárgy leírás - 19. sz. közepe, elől töltős, csappantyús, jelzett: F. Steskalin Wien", faragott diófa ágyazat, elsütő szerkezete vésett díszítéssel, h: 41 cm
Tételkód - NAG217-1016

Kikiáltási ár: 220 000 Ft