228.Néprajzi aukció
Mezőcsát, 1880, mázas cserép, "...Balmazújvárosi lakos Furkay János számára" felirattal, mázhibás m: 15 cm
Kikiáltási ár: 55 000 FtHódmezővásárhely, 19. sz. vége, mázas cserép m: 14 cm
Kikiáltási ár: 12 000 FtAlföld, 20. sz. eleje, mázas cserép 8*15 cm
Kikiáltási ár: 14 000 FtAlföld, 19. sz. második fele, mázas cserép m: 15 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ft20. sz. eleje, mázas cserép, apró sérülésekkel 9,5*16 cm
Kikiáltási ár: 14 000 FtBaja, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel m: 12,5 cm
Kikiáltási ár: 16 000 FtAlföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, hiányos m: 18 cm
Kikiáltási ár: 65 000 FtHódmezővásárhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült, hiányos, "Petőfi örömében" felirattal m: 23 cm
Kikiáltási ár: 55 000 FtAlföld, 19. sz. második fele, mázas cserép m: 24,5 cm
Kikiáltási ár: 65 000 FtMezőtúr, 19. sz. második fele, mázas cserép m: 22 cm
Kikiáltási ár: 28 000 FtAlföld, 1886, feliratos, mázas cserép, sérült m: 18,5 cm
Kikiáltási ár: 16 000 FtAlföld, 1888, feliratos, mázas cserép, mázhibás m: 18,5 cm
Kikiáltási ár: 18 000 FtMezőtúr, 1862, feliratos, mázas cserép, sérült m: 17 cm
Kikiáltási ár: 22 000 FtAlföld, 1872, mázas cserép, karcolt díszítéssel, sérült m: 19 cm
Kikiáltási ár: 28 000 FtMezőtúr, 1882, feliratos, mázas cserép, apró mázhibával m: 21,5 cm
Kikiáltási ár: 24 000 FtSzeged, 1888, feliratos, mázas cserép, mázhibás m: 22 cm
Kikiáltási ár: 22 000 FtAlföld, 1884, feliratos, mázas cserép, mázhibás m: 21 cm
Kikiáltási ár: 18 000 FtAlföld, 19. sz. vége, mázas cserép m: 13,5-21 cm
Kikiáltási ár: 12 000 FtSzarvas, 1881, feliratos, mázas cserép, apró sérüléssel m: 21 cm
Kikiáltási ár: 22 000 FtAlföld, 19. sz. vége, mázas cserép, apró sérüléssel m: 19,5 cm
Kikiáltási ár: 12 000 FtHódmezővásárhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült m: 20 cm
Kikiáltási ár: 16 000 FtAlföld, 1872, feliratos, mázas cserép, sérült m: 18,5 cm
Kikiáltási ár: 18 000 FtAlföld, 1869, feliratos, mázas cserép, sérült m: 18,5 cm
Kikiáltási ár: 19 000 FtMezőtúr, 1879, feliratos, mázas cserép, mázhibás m: 18 cm
Kikiáltási ár: 22 000 Ft