Aukciók / Aukciós archívum / 10. oldal

228.Néprajzi aukció

2017-10-04 17:00
Budapest, Balaton utca 8.

Néprajzi tárgyak

617. tétel:

Butella

Mezőcsát, 1880, mázas cserép, "...Balmazújvárosi lakos Furkay János számára" felirattal, mázhibás m: 15 cm

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-04 17:00

Néprajzi tárgyak

618. tétel:

Butella

Hódmezővásárhely, 19. sz. vége, mázas cserép m: 14 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

Néprajzi tárgyak

619. tétel:

Butella

Alföld, 20. sz. eleje, mázas cserép 8*15 cm

Kikiáltási ár: 14 000 Ft

Néprajzi tárgyak

620. tétel:

Persely

Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép m: 15 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

Néprajzi tárgyak

621. tétel:

Malacpersely

20. sz. eleje, mázas cserép, apró sérülésekkel 9,5*16 cm

Kikiáltási ár: 14 000 Ft

Néprajzi tárgyak

622. tétel:

Hordóbutella

Baja, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel m: 12,5 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft

Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, hiányos m: 18 cm

Kikiáltási ár: 65 000 Ft

Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült, hiányos, "Petőfi örömében" felirattal m: 23 cm

Kikiáltási ár: 55 000 Ft

Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép m: 24,5 cm

Kikiáltási ár: 65 000 Ft

Néprajzi tárgyak

626. tétel:

Hordókulacs

Mezőtúr, 19. sz. második fele, mázas cserép m: 22 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

Néprajzi tárgyak

627. tétel:

Butella

Alföld, 1886, feliratos, mázas cserép, sérült m: 18,5 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft

Néprajzi tárgyak

628. tétel:

Butella

Alföld, 1888, feliratos, mázas cserép, mázhibás m: 18,5 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

Néprajzi tárgyak

629. tétel:

Butella

Mezőtúr, 1862, feliratos, mázas cserép, sérült m: 17 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft

Néprajzi tárgyak

630. tétel:

Butella

Alföld, 1872, mázas cserép, karcolt díszítéssel, sérült m: 19 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

Néprajzi tárgyak

631. tétel:

Butella

Mezőtúr, 1882, feliratos, mázas cserép, apró mázhibával m: 21,5 cm

Kikiáltási ár: 24 000 Ft

Néprajzi tárgyak

632. tétel:

Butella

Szeged, 1888, feliratos, mázas cserép, mázhibás m: 22 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft

Néprajzi tárgyak

633. tétel:

Butella

Alföld, 1884, feliratos, mázas cserép, mázhibás m: 21 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

Néprajzi tárgyak

634. tétel:

Korsó, 2 db

Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép m: 13,5-21 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

Néprajzi tárgyak

635. tétel:

Butella

Szarvas, 1881, feliratos, mázas cserép, apró sérüléssel m: 21 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft

Néprajzi tárgyak

636. tétel:

Butella

Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép, apró sérüléssel m: 19,5 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

Néprajzi tárgyak

637. tétel:

Butella

Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült m: 20 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft

Néprajzi tárgyak

638. tétel:

Butella

Alföld, 1872, feliratos, mázas cserép, sérült m: 18,5 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

Néprajzi tárgyak

639. tétel:

Butella

Alföld, 1869, feliratos, mázas cserép, sérült m: 18,5 cm

Kikiáltási ár: 19 000 Ft

Néprajzi tárgyak

640. tétel:

Butella

Mezőtúr, 1879, feliratos, mázas cserép, mázhibás m: 18 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft