Műgyűjtők Háza Kft.
230. aukció - festmény, grafika, műtárgy
papír, monotípia, jkl., keretben, 25,5 x 32,5 cm
Kikiáltási ár: 60 000 Ftcomp.print., jjl, 29,5 x 21 cm
Kikiáltási ár: 40 000 FtFestmény, grafika
27. tétel:Helbing Ferenc (1870 – 1958): Magyar szecesszió, kiállítási plakát, 1973 Prága
papír, ofszet, 58 x 80 cm
Kikiáltási ár: 20 000 Ftkézzel festett porcelán, 6 cm
Kikiáltási ár: 5 000 Ftpapír, olaj, jn, keretben, 31 x 22,5 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftvászon, olaj, jn., keretben, 120 x 120 cm
Kikiáltási ár: 45 000 Ftfotó, keretben, 17,5 x 26,5 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ftfarost, olaj, jjl, ho.Koller Galéria címke, keretben, 34 x 50 cm
Kikiáltási ár: 48 000 Ftpapír, akvarell,jjl, keretben, 22 x 33 cm
Kikiáltási ár: 75 000 Ftüveg, 12,5 cm
Kikiáltási ár: 16 000 Ftüveg, 18 cm
Kikiáltási ár: 18 000 Ftkarton, olaj, jjl., keretben, 64 x 45,5 cm
Kikiáltási ár: 14 000 Ftpapír, tus, ajánlással, jjl, keretben, 31,5 x 22,5 cm
Kikiáltási ár: 35 000 Ftpapír, lavírozott tus, jjl., kereteben, 19 x 21 cm
Kikiáltási ár: 24 000 Ftpapír , akvarell, jjl.,keretben, 20 x 16,5 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftvászon, olaj, jjl, keretben, 60 x 80 cm
Kikiáltási ár: 75 000 Ftvászon, olaj, ceruza, keretben, 41 x 58 cm
Kikiáltási ár: 30 000 Ftvászon, olaj, jbl, keretben, 46 x 61 cm
Kikiáltási ár: 950 000 Ftpapír, tempera, jjl, keretben, 13 x 12,5 cm
Kikiáltási ár: 20 000 Ftszínes szita, jjl, 33 x 43 cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ftvászon, akrill, jjl., 160 x 80 cm
Kikiáltási ár: 95 000 Ftszínes szita, jjl., 59 x 44 cm
Kikiáltási ár: 16 000 Ftszínes linómetszet, jjl, keretben, 25 x 34 cm
Kikiáltási ár: 8 000 Ftszínes szita, EA VI/III, jjl , keretben, 37,5 x 55 cm
Kikiáltási ár: 44 000 Ft