Aukciók / Aukciós archívum / 2. oldal

Műgyűjtők Háza Kft.
230. aukció - festmény, grafika, műtárgy

2022-03-30 18:00
II. Zsigmond tér 8.

papír, monotípia, jkl., keretben, 25,5 x 32,5 cm

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-30 18:00

comp.print., jjl, 29,5 x 21 cm

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

papír, ofszet, 58 x 80 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

kézzel festett porcelán, 6 cm

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

papír, olaj, jn, keretben, 31 x 22,5 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

vászon, olaj, jn., keretben, 120 x 120 cm

Kikiáltási ár: 45 000 Ft

fotó, keretben, 17,5 x 26,5 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

farost, olaj, jjl, ho.Koller Galéria címke, keretben, 34 x 50 cm

Kikiáltási ár: 48 000 Ft

papír, akvarell,jjl, keretben, 22 x 33 cm

Kikiáltási ár: 75 000 Ft

üveg, 12,5 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft

35. tétel:

Lámpa, festett

üveg, 18 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

karton, olaj, jjl., keretben, 64 x 45,5 cm

Kikiáltási ár: 14 000 Ft

papír, tus, ajánlással, jjl, keretben, 31,5 x 22,5 cm

Kikiáltási ár: 35 000 Ft

papír, lavírozott tus, jjl., kereteben, 19 x 21 cm

Kikiáltási ár: 24 000 Ft

papír , akvarell, jjl.,keretben, 20 x 16,5 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

vászon, olaj, jjl, keretben, 60 x 80 cm

Kikiáltási ár: 75 000 Ft

vászon, olaj, ceruza, keretben, 41 x 58 cm

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

vászon, olaj, jbl, keretben, 46 x 61 cm

Kikiáltási ár: 950 000 Ft

papír, tempera, jjl, keretben, 13 x 12,5 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

színes szita, jjl, 33 x 43 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

vászon, akrill, jjl., 160 x 80 cm

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

színes szita, jjl., 59 x 44 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft

színes linómetszet, jjl, keretben, 25 x 34 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

színes szita, EA VI/III, jjl , keretben, 37,5 x 55 cm

Kikiáltási ár: 44 000 Ft