Aukciók / Aukciós archívum / 3. oldal

Műgyűjtők Háza Kft.
230. aukció - festmény, grafika, műtárgy

2022-03-30 18:00
II. Zsigmond tér 8.

papír, pasztell, jjl., keretben, 45 x 31,5 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-30 18:00

papír, akvarell, jjl., 50 x 35 cm

Kikiáltási ár: 75 000 Ft

51. tétel:

Szivardoboz

bronz, réz rátéttel, 16,5 x 16,5 cm

Kikiáltási ár: 7 000 Ft

papír, hidegtű,jjl, keretben, 8,5 x 7,5 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft

műanyag, öntött fém, 42 cm

Kikiáltási ár: 14 000 Ft

bronz, jelzett, 16 cm

Kikiáltási ár: 65 000 Ft

vászon, olaj, jjl, 130 x 110 cm

Kikiáltási ár: 38 000 Ft

papír, tus, tempera, jjl, 50 x 65 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft

fametszet, jjl., keretben, ajánlással, 30 x 20,5 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

bronz, jka., 6,7 cm

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

farost, olaj, jjl., 100 x 70 cm

Kikiáltási ár: 55 000 Ft

papír, akvarell, jbl. Keretben, 29 x 40 cm

Kikiáltási ár: 35 000 Ft