Aukciók / Aukciós archívum / 2. oldal

Műgyűjtők Háza Kft.
231.aukció - festmény, grafika, műtárgy

2022-04-13 18:00
II. Zsigmond tér 8.

festett bécsi bronz, 4 x 8 x 4 cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-04-13 18:00

kézzel festett üveg, 9 x 5 x 5 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

papír, szita, jn., 25 x 19 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

farost, olaj, jjl, keretben, 50 x 60 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

papír, akvarell, jbl, keretben, 39 x 48,5 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

farost, olaj, jbl, keretben, 76 x 54,5 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

szita 100/98, jjl, keretben, 19 x 24 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

festett uszadékfa, jelzett, 64 cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft

színes rézkarc 5/50, jjl, keretben, 20 x 13,5 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

papír, tus, jkl., 32 x 24 cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft

vászon, olaj, jk., 90 x 60 cm

Kikiáltási ár: 140 000 Ft

papír, akvarell, jjl., keretben, 28 x 43 cm

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

vászon, tojástempera, jjl, keretben, 53 x 61 cm

Kikiáltási ár: 95 000 Ft

színes szita jjl., 50 x 70 cm

Kikiáltási ár: 9 000 Ft

papír , akvarell, jjl.,keretben, 43 x 24,5 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

papír, ceruza, akvarell, jbl. Keretben, 36 x 53 cm

Kikiáltási ár: 65 000 Ft

mázas kerámia, jh, 24,5 x 21 cm

Kikiáltási ár: 13 000 Ft

c-print, jkl. a nyomaton, keretben, 25,5 x 25,5 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

karton, zománcfesték, jjf., keretben, 35 x 100 cm

Kikiáltási ár: 75 000 Ft

fa, 24 x 25 cm

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

színes szitanyomat, , 40,5 x 50,5 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

vászon, olaj, akrill, jjl., 70 x 50 cm

Kikiáltási ár: 60 000 Ft

porcelán , jelzett, 30 x 31,5 x 14 cm

Kikiáltási ár: 380 000 Ft

farost, akrill, jjl., keretben, 40 x 50 cm

Kikiáltási ár: 38 000 Ft