Műgyűjtők Háza Kft.
231.aukció - festmény, grafika, műtárgy
festett bécsi bronz, 4 x 8 x 4 cm
Kikiáltási ár: 25 000 Ftkézzel festett üveg, 9 x 5 x 5 cm
Kikiáltási ár: 20 000 Ftpapír, szita, jn., 25 x 19 cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ftfarost, olaj, jjl, keretben, 50 x 60 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ftpapír, akvarell, jbl, keretben, 39 x 48,5 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ftfarost, olaj, jbl, keretben, 76 x 54,5 cm
Kikiáltási ár: 18 000 Ftszita 100/98, jjl, keretben, 19 x 24 cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ftfestett uszadékfa, jelzett, 64 cm
Kikiáltási ár: 25 000 Ftszínes rézkarc 5/50, jjl, keretben, 20 x 13,5 cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ftpapír, tus, jkl., 32 x 24 cm
Kikiáltási ár: 25 000 Ftvászon, olaj, jk., 90 x 60 cm
Kikiáltási ár: 140 000 Ftpapír, akvarell, jjl., keretben, 28 x 43 cm
Kikiáltási ár: 40 000 Ftvászon, tojástempera, jjl, keretben, 53 x 61 cm
Kikiáltási ár: 95 000 Ftszínes szita jjl., 50 x 70 cm
Kikiáltási ár: 9 000 Ftpapír , akvarell, jjl.,keretben, 43 x 24,5 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftpapír, ceruza, akvarell, jbl. Keretben, 36 x 53 cm
Kikiáltási ár: 65 000 Ftmázas kerámia, jh, 24,5 x 21 cm
Kikiáltási ár: 13 000 Ftc-print, jkl. a nyomaton, keretben, 25,5 x 25,5 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ftkarton, zománcfesték, jjf., keretben, 35 x 100 cm
Kikiáltási ár: 75 000 Ftfa, 24 x 25 cm
Kikiáltási ár: 40 000 Ftszínes szitanyomat, , 40,5 x 50,5 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftvászon, olaj, akrill, jjl., 70 x 50 cm
Kikiáltási ár: 60 000 Ftporcelán , jelzett, 30 x 31,5 x 14 cm
Kikiáltási ár: 380 000 Ftfarost, akrill, jjl., keretben, 40 x 50 cm
Kikiáltási ár: 38 000 Ft