Aukciók / Aukciós archívum / 62. oldal

Darabanth Kft
410. Online auction

2022-01-20 19:00

XV. ker. Klebelsberg Kunó utca fém zománc utcatábla, kopott, kissé sérült, 30x70 cm<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/XV-ker-Klebelsberg-Kuno-utca-fem-zomanc-utcatabla-kopott

Kikiáltási ár: 3 800 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00

Orosz, kézzel festett fa pohár készlet, Hohloma, retró, jelzett 2x6 db + tálka.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Orosz-kezzel-festett-fa-pohar-keszlet-Hohloma-retro-jelzett-

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Luther Márton arcképe, fém falidísz, jelzés nélkül, fa keretben, 10x8 cm<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Luther-Marton-arckepe-fem-falidisz-jelzes-nelkul-fa-keretben-10x8-c

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

2 db fejlámpa működő állapotban<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/2-db-fejlampa-mukodo-allapotban~II2550263/?utm_source=affiliate&utm_medium=mutargy&utm_campaign=allando" tar

Kikiáltási ár: 2 400 Ft

Salisbury ón edény, jelzett, jó állapotban, d: 17 cm<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Salisbury-on-edeny-jelzett-jo-allapotban-d-17-cm~II2551918/?utm_source=affiliate&utm_me

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Fém serleg, 10 éves eredményes sportmunkáért gravírozott felirattal, kopott, m: 22 cm, d: 10,5 cm<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Fem-serleg-10-eves-eredmenyes-sportmunkaer

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Használt számítógép. ASUS PH81M-K alaplap, Intel Core i5-4460 3.20GHz CPU, Kingstone 1x4GB DDR3 memória, Spire 420W táp, DVD író / olvasó, SSD vagy merevlemez nélkül!<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregi

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

Bosnyák kávéskészlet, jó állapotban<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Bosnyak-kaveskeszlet-jo-allapotban~II2551945/?utm_source=affiliate&utm_medium=mutargy&utm_campaign=allan

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Észak-koreai hanglemez a Kedves Vezért éltető dalokkal<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Eszak-koreai-hanglemez-a-Kedves-Vezert-elteto-dalokkal~II2550630/?utm_source=affiliat

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Retro Grundig rádió bőr borítással. Nem kipróbált 20x14 cm<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Retro-Grundig-radio-bor-boritassal-Nem-kiprobalt-20x14-cm~II2550657/?utm_source=a

Kikiáltási ár: 3 600 Ft

GPS logger vezeték nélküli, + időjárás állomás + USB kamera.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/GPS-logger-vezetek-nelkuli-plus-idojaras-allomas-plus-USB-kamera~II2550712/?utm

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Vegyes jelvények fém szivar dobozban<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Vegyes-jelvenyek-fem-szivar-dobozban~II2550697/?utm_source=affiliate&utm_medium=mutargy&utm_campaign=al

Kikiáltási ár: 1 600 Ft

Régi csatos bőrönd, kulcs nélkül, kopásnyomokkal, 58×18×38 cm<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Regi-csatos-borond-kulcs-nelkul-kopasnyomokkal-58C39718C39738-cm~II2552004/?ut

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Adidas GTX Pro Ivan Lendl teniszütő, kopott, 68x24 cm<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Adidas-GTX-Pro-Ivan-Lendl-teniszuto-kopott-68x24-cm~II2550622/?utm_source=affiliate&ut

Kikiáltási ár: 7 000 Ft

Orosz látcső 50 cm, kopott, háromlábú sérült állvánnyal<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Orosz-latcso-50-cm-kopott-haromlabu-serult-allvannyal~II2549423/?utm_source=affiliat

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Paraván kínai nyomattal 68x24 cm<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Paravan-kinai-nyomattal-68x24-cm~II2551109/?utm_source=affiliate&utm_medium=mutargy&utm_campaign=allando" t

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Egy cipősdoboznyi régi mosószappan gyűjtemény klf darabokkal<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Egy-ciposdoboznyi-regi-mososzappan-gyujtemeny-klf-darabokkal~II2552503/?utm_sou

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Afrikai fedeles doboz oldalán figurákkal, faragott fa, repedéssel, m: 12 cm, h: 32 cm<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Afrikai-fedeles-doboz-oldalan-figurakkal-faragott-fa-r

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

Öntöttvas kaptafa 26 cmhtt

Kikiáltási ár: 2 600 Ft

Fali fa szekrényke, réz borítással, rózsa dísszel polcok nélkül. 40x20x10 cm<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Fali-fa-szekrenyke-rez-boritassal-rozsa-disszel-polcok-nelkul-4

Kikiáltási ár: 4 000 Ft

Préselt fali fém dísztál, 2db, kocsmajelenetes. kopott, d: 44 cm<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Preselt-fali-fem-disztal-2db-kocsmajelenetes-kopott-d-44-cm~II2492773/?utm_

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

Kerámia asztali fűszeres, olajos készlet, mustáros. Jelzés nélkül, rattan tartóval 31 cm<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Keramia-asztali-fuszeres-olajos-keszlet-mustaros-Je

Kikiáltási ár: 4 000 Ft

Könyv formájú, faragott fa doboz, sérült, kopott, 25x16x7cm<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Konyv-formaju-faragott-fa-doboz-serult-kopott-25x16x7cm~II2552176/?utm_source=af

Kikiáltási ár: 2 600 Ft

Faragott fa angyalkás gyertyatartó, 16cm<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500015/Faragott-fa-angyalkas-gyertyatarto-16cm~II2552167/?utm_source=affiliate&utm_medium=mutargy&utm_camp

Kikiáltási ár: 2 400 Ft