84. AUKCIÓ
akvarell, fedőfehér, 21 x 25,5
Kikiáltási ár: 15 000 Ftceruzarajz, 21,6 x 17,7
Kikiáltási ár: 15 000 FtFestmény, grafika
27. tétel:Egry József (1883 – 1951): Tehenek a Balatonban (Varga Hajdu István grafikus hagyatékából)
ceruza, papír, 14,5 x 15,5
Kikiáltási ár: 70 000 Ftlitográfia, 25 x 36,5
Kikiáltási ár: 11 000 Fttus, akvarell, kasírozva, 21 x 17,5
Kikiáltási ár: 17 000 Ftkrétarajz, 61 x 43
Kikiáltási ár: 55 000 Ftceruza, 10,3 x 15
Kikiáltási ár: 8 000 Ftlitográfia, 2/11, szignált, 20 x 27,5
Kikiáltási ár: 12 000 Ftfametszet, szignált, 16 x 20
Kikiáltási ár: 8 000 Ftkék toll, 20,5 x 13,5
Kikiáltási ár: 20 000 Ftceruza, akvarell, tus, 10,7 x 7,9
Kikiáltási ár: 18 000 Ftrézkarc, 14 x 10
Kikiáltási ár: 4 000 Ftceruza, akvarell, kréta, kasírozva, 22 x 19,5
Kikiáltási ár: 16 000 Ftakvarell, kasírozva, 17 x 12
Kikiáltási ár: 12 000 Ftakvarell, 29 x 20,5
Kikiáltási ár: 15 000 Fttusrajz, 32 x 20,2
Kikiáltási ár: 13 000 Ftakvarell, 29 x 18
Kikiáltási ár: 14 000 Ftnegatív rézkarc, szignált, 16,6 x 26
Kikiáltási ár: 26 000 FtFestmény, grafika
43. tétel:Gulácsy Lajos (1882 – 1932): Rokokó alak, a hátoldalon Gulácsy kézírásos levele
ceruzarajz, 11 x 9,5
Kikiáltási ár: 110 000 Ftpasztell, sérült, 48 x 31,5
Kikiáltási ár: 26 000 Ftszénrajz, 48 x 33
Kikiáltási ár: 22 000 FtFestmény, grafika
46. tétel:Gyarmathy Tihamér (1915 – 2005): Jelek szín struktúrában (Tőkei Ferencné hagyatékából)
monotípia, 27 x 19
Kikiáltási ár: 75 000 Ftmonotípia, 17,2 x 18,6
Kikiáltási ár: 28 000 Ftceruzarajz, 21 x 15
Kikiáltási ár: 16 000 Ft