Aukciók / Aukciós archívum / 2. oldal


84. AUKCIÓ

2019-06-15 11:00
Aukció: FUGA - Budapest V., Petőfi Sándor u. 5. / Kiállítás: ARTE Galéria

akvarell, fedőfehér, 21 x 25,5

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

ceruzarajz, 21,6 x 17,7

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

ceruza, papír, 14,5 x 15,5

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

litográfia, 25 x 36,5

Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

tus, akvarell, kasírozva, 21 x 17,5

Kikiáltási ár: 17 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

krétarajz, 61 x 43

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

ceruza, 10,3 x 15

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

litográfia, 2/11, szignált, 20 x 27,5

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

fametszet, szignált, 16 x 20

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

kék toll, 20,5 x 13,5

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

ceruza, akvarell, tus, 10,7 x 7,9

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

rézkarc, 14 x 10

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

ceruza, akvarell, kréta, kasírozva, 22 x 19,5

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

akvarell, kasírozva, 17 x 12

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

akvarell, 29 x 20,5

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

tusrajz, 32 x 20,2

Kikiáltási ár: 13 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

akvarell, 29 x 18

Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

negatív rézkarc, szignált, 16,6 x 26

Kikiáltási ár: 26 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

ceruzarajz, 11 x 9,5

Kikiáltási ár: 110 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

pasztell, sérült, 48 x 31,5

Kikiáltási ár: 26 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

szénrajz, 48 x 33

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

monotípia, 27 x 19

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

monotípia, 17,2 x 18,6

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem

ceruzarajz, 21 x 15

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció: 84. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-06-15 11:00
Megtekintem