Pénz, érem, plakett
31153. tétel:2004. 50.000Ft Au 'Magyarország az Európai Unió tagja' tanúsítvánnyal (14,09g/0.986) T:PP / Hungary 2004. 50.000 Forint Au 'Hungary becomes a member of the European Union' with certificate (14,09g/0.986) C:PP Adamo EM191<a href="https://www.daraban
Kikiáltási ár: 280 000 FtPénz, érem, plakett
31153. tétel:DN ‘Csepel Vendéglátórét – Budapest’ egyoldalas Br emlékérem (65mm) T:1-,2
DN 'Csepel Vendéglátórét - Budapest' egyoldalas Br emlékérem (65mm) T:1-,2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000009/DN-Csepel-Vendeglatoret-Budapest-egyoldalas-Br-emlekerem-65
Kikiáltási ár: 1 000 FtPénz, érem, plakett
31153. tétel:Honduras 2004. 1L 'DF 2689151' T:I- vágáshiba Honduras 2004. 1 Lempira 'DF 2689151' C:AU miscut Krause P#84d<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~1500012/Honduras-2004-1L-DF-2689151-TI-vaga
Kikiáltási ár: 1 200 Ft3xklf Br sport díjérem klf sportágakkal T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~2000011/3xklf-Br-sport-dijerem-klf-sportagakkal-T1-~II2529808/?utm_source=affiliate&utm_medium=m
Kikiáltási ár: 800 FtPénz, érem, plakett
31153. tétel:1998. 'Olaszország - Romano Prodi' aranyozott Cu-Ni, részben kézzel festett emlékérem'Die ersten Farb-Europa-Prägungen' sorozatból, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 1998. 'Italia - Romano Prodi' gold plated Cu-Ni, partially hand painted commemorat
31153. tétel:Kligl Sándor (1945-) 1979. 'Dr. Baló József 1895-1979 / MORTUI VIVOS DOCENT' kétoldalas, öntött bronz plakett (123mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Magyar-orvosi-emlekermek-es-plakettek~2000011/Kli
Kikiáltási ár: 16 000 FtPénz, érem, plakett
31153. tétel:1974. ‘Nógrád Megyei Kereskedelmi Napok’ kétoldalas, öntött bronz emlékérem (92mm) T:1-
1974. 'Nógrád Megyei Kereskedelmi Napok' kétoldalas, öntött bronz emlékérem (92mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000010/1974-Nograd-Megyei-Kereskedelmi-Napok-ketoldal
Kikiáltási ár: 3 600 FtPénz, érem, plakett
31153. tétel:Fritz Mihály (1947-) 1991. 'II. János Pál Pápa Budapesten / 1991. Augusztus 16-20.' peremen jelzett Ag emlékérem (31,33g/0.999) T:1- (PP) patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakett
Kikiáltási ár: 10 000 FtPénz, érem, plakett
31153. tétel:1955. 'Duclos Bányagépgyár fotó szakkör' Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva (38x38mm) T:1- patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~3000023/1955-Duclos-Banyagepgyar-foto-sz
Kikiáltási ár: 6 000 FtPénz, érem, plakett
31153. tétel:1975. 'Műszeripari Kutató Intézet - MIKI - 25 év' egyoldalas, öntött bronz plakett, fa talpon (28x94mm) T:2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000008/1975-Muszeripari-Kutato-In
Kikiáltási ár: 1 400 FtPénz, érem, plakett
31153. tétel:Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN 'Michelangelo' kétoldalas jelzett Ag emlékérem (15,97g/0.925/32mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina, pár karc<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~60
Kikiáltási ár: 4 000 FtPénz, érem, plakett
31154. tétel:Orosz Birodalom 1814. 2k Cu 'Szentpétervár' T:3,3- Russian Empire 1814. 2 Kopecks Cu 'St. Petersburg' C:F,VG Krause C#118.6<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Orosz-Biroda
Kikiáltási ár: 500 FtPénz, érem, plakett
31154. tétel:DN 'A magyar pénz krónikája - Az első magyar aranyforint' Ag emlékérem (20g/0.999/38,61mm) T:PP halvány patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2500011/DN-A-magyar-penz-k
Kikiáltási ár: 4 600 FtPénz, érem, plakett
31154. tétel:Mexikó / Gobiernói Ideiglenes Kormány / Veracruz 1914. 10P T:III Mexico / Gobierno Provisional de México / Veracruz 1914. 10 Pesos C:F<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-emlekveretek-plakettek~20000
Kikiáltási ár: 2 400 FtPénz, érem, plakett
31154. tétel:Kína/Central Bank 1941. 100Y T:III China/Central Bank 1941. 100 Yuan C:F Krause P#243
Kína/Central Bank 1941. 100Y T:III China/Central Bank 1941. 100 Yuan C:F Krause P#243<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~1500012/KinaCentral-Bank-1941-100Y-TIII--ChinaCentral-Bank-1941-
31154. tétel:2006. 100.000Ft Au 'Az 1956-os magyar forradalom és szabadságharc 50. évfordulója' (21,06g/0.986) T:PP fo. Hungary 2006. 100.000 Forint '50th Anniversary of the 1956 Hungarian Revolution and War of Independence (21,06g/0.986) C:PP spotted Adamo EM207, Kra
Kikiáltási ár: 360 000 FtPénz, érem, plakett
31154. tétel:DN 'A Kongresszusi munkaversenyben elért kiváló eredményért' kétoldalas, öntött Br plakett (89mm) T:1-,2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000009/DN-A-Kongresszusi-munkaversen
Kikiáltási ár: 2 600 FtPénz, érem, plakett
31154. tétel:Honduras 2012. 10L 'BP 6471605' T:II hajtatlan Honduras 2012. 10 Lempiras 'BP 6471605' C:XF unfolded Krause P#99<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~1500012/Honduras-2012-10L-BP-6471605-TI
Kikiáltási ár: 1 200 Ft3xklf Br sport díjérem klf sportágakkal T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~2000011/3xklf-Br-sport-dijerem-klf-sportagakkal-T1-~II2607375/?utm_source=affiliate&utm_medium=m
31154. tétel:1998. 'Spanyolország - XII. Alfonz' aranyozott Cu-Ni, részben kézzel festett emlékérem'Die ersten Farb-Europa-Prägungen' sorozatból, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 1998. 'Espana - Alfons XII' gold plated Cu-Ni, partially hand painted commemorativ
31154. tétel:Lapis András (1942-) 1977. 'Tiszta bátraké a reggel - Hollós József 1876-1947 / 1877-1977' kétoldalas, öntött bronz plakett (103mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Magyar-orvosi-emlekermek-es-plakett
Kikiáltási ár: 8 000 FtPénz, érem, plakett
31154. tétel:Gömbös László (1926-2010) 1975. 'Fényes Szelek Ifjúsági Klubok Vetélkedője - Debrecen 1975' egyoldalas, öntött bronz plakett (150mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000
31154. tétel:Fritz Mihály (1947- ) 1991. 'II. János Pál pápa / Patrona Hungariae' peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (4,51g/0,800/22mm) T:PP,1 Adamo BP36<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plak
Kikiáltási ár: 12 000 FtPénz, érem, plakett
31154. tétel:1955. 'Budapesti Református Theologiai Akadémia 1855-1955 / Ha az Isten velünk, kicsoda ellenünk?' kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- patina, kis ph<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-pl
Kikiáltási ár: 4 000 Ft