Malawi 2016. 20K T:I Malawi 2016. 20 Kwacha C:UNC<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~1500012/Malawi-2016-20K-TI-Malawi-2016-20-Kwacha-CUNC~II2439309/?utm_source=affiliate&utm_medium=mutar
Kikiáltási ár: 800 FtPénz, érem, plakett
31161. tétel:Ausztria 1915. 1D Au 'Ferenc József' utánveret (3,50g/0.986) fémjelzett Au foglalatban (4,35g/0.585) T:1 / Austria 1915. 1 Ducat Au 'Franz Joseph I' restrike (3,50g/0.986) in hallmarked Au ring (4,35g/0,585) C:AU (PP) Krause KM# 2267<a href="https:/
Kikiáltási ár: 120 000 FtDN 'Czumpf Imre' kétoldalas, öntött bronz plakett (106mm) T:2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000009/DN-Czumpf-Imre-ketoldalas-ontott-bronz-plakett-106mm-T2~II2545664/?utm_s
Kikiáltási ár: 6 500 FtPénz, érem, plakett
31161. tétel:Horvátország / Krajnai Szerb Köztársaság 1993. 20.000.000D (2x) 'Z' pótkiadás 'Z 0001060', 'Z 0001070' T:I Croatia / Republic of Serbian Krajina 1993. 20.000.000 Dinara (2x) 'Z' replacement series with 'Z 0001060', 'Z 0001070' serials C:UNC<a href="
Kikiáltási ár: 1 200 FtPénz, érem, plakett
31161. tétel:1998. 'Németország - I. Frigyes Vilmos' aranyozott Cu-Ni, részben kézzel festett emlékérem'Die ersten Farb-Europa-Prägungen' sorozatból, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 1998. 'Germany - Friedrich Wilhelm I' gold plated Cu-Ni, partially hand paint
Kikiáltási ár: 1 000 FtPénz, érem, plakett
31161. tétel:1999. 'Dublin' aranyozott Cu-Ni, részben kézzel festett emlékérem' (40mm) T:PP 1999. 'Dublin' gold plated Cu-Ni, partially hand painted commemorative medallion (40mm) C:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika
31161. tétel:Madarassy Walter (1909-1994) 1973. 'Prof. Dr. Kettesy Aladár 80 éves' kétoldalas, öntött bronz emlékplakett, eredeti tokban (85mm) T:1- / Hungary 1973. 'Dr. Aladár Kettesy is 80 years old' two-sided, cast bronze commemorative plaque with original case. Si
Kikiáltási ár: 8 000 FtPénz, érem, plakett
31161. tétel:1978. 'Medicor Budapest - Egyszerhasználatos tűrekonstrukció Debrecen 1978' egyoldalas bronz plakett, eredeti tokban (79x59mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000010/19
Kikiáltási ár: 3 600 FtPénz, érem, plakett
31161. tétel:Fűz Veronika (1951-) DN 'Juhász Gyula 2005 / Universitas Scientiarum Szegediensis - Facultas Academiae Paedagogicae de Gyula Juhász' ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatik
Kikiáltási ár: 1 400 FtPénz, érem, plakett
31161. tétel:1969. ‘Állami Gazdaságok 1949 – 1969’ egyoldalas öntött bronz emlékérem (85mm) T:1-
1969. 'Állami Gazdaságok 1949 - 1969' egyoldalas öntött bronz emlékérem (85mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~3000023/1969-Allami-Gazdasagok-1949-1969-egyoldalas-ontott
Kikiáltási ár: 1 200 Ft1979. 'Naptár' Ag naptárérem (~5,48g/0.835/24mm) T:1- (PP) patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000008/1979-Naptar-Ag-naptarerem-7E5-48g083524mm-T1-PP-patina~II2682891/?ut
Kikiáltási ár: 2 000 FtPénz, érem, plakett
31161. tétel:Kósa István (1953-) 2001. 'Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz' aranyozott fém emlékérem sérült díszdobozban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)<a href="https://www.darabanth.com/hu/gy
31162. tétel:Orosz Birodalom 1858EM Denga (1/2k) Cu T:3 Russian Empire 1858EM Denezhka (1/2 Kopeck) Cu C:F Krause Y#2.1<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Orosz-Birodalom-1858EM-Denga-
Kikiáltási ár: 500 FtPénz, érem, plakett
31162. tétel:DN ‘A Szózat emlékérmeken – 11. versszak’ ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP
DN 'A Szózat emlékérmeken - 11. versszak' ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2500011/DN-A-Szozat-emlekermeken-11-ver
Kikiáltási ár: 1 800 FtPénz, érem, plakett
31162. tétel:Német Birodalom 1904. 5M hat számjegyű sorszám T:III foltos German Empire 1904. 5 Mark six digit serial C:F spotted Krause P#8a<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-emlekveretek-plakettek~2000021/Neme
31162. tétel:Mexikó / Gobiernói Ideiglenes Kormány / Veracruz 1915. 1P T:III Mexico / Gobierno Provisional de México / Veracruz 1915. 1 Peso C:F Krause P#S701<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~150001
Kikiáltási ár: 2 400 FtPénz, érem, plakett
31162. tétel:Belgium 1869. 20Fr Au 'II. Lipót' (6,46g/0.900) T:2,2- Belgium 1869. 20 Francs Au 'Leopold II' (6,46g/0.900) C:XF,VF Krause KM#32<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika/Magyar-es-kulfoldi-aranypenzek-es-emlekver
Kikiáltási ár: 100 000 FtPénz, érem, plakett
31162. tétel:DN 'Molnár Erik emlékérem 1894-1966 / Magyar Történelmi Társulat 1867 - Emlékezzünk Régiekről' kétoldalas, öntött bronz plakett (79mm) T:2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~200
31162. tétel:India 1985-1990. 2R '95L 957J37' T:II hajtatlan, tűzőgép lyukak India 1985-1990. 2 Rupees '95L 957J37' C:XF unfolded, stapler holes Krause P#53Ad<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~150001
31162. tétel:1998. 'Nagy-Britannia - Tony Blair' aranyozott Cu-Ni, részben kézzel festett emlékérem'Die ersten Farb-Europa-Prägungen' sorozatból, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 1998. 'Great Britain - Tony Blair' gold plated Cu-Ni, partially hand painted comme
31162. tétel:1999. 'Helsinki' aranyozott Cu-Ni, részben kézzel festett emlékérem' (40mm) T:PP 1999. 'Helsinki' gold plated Cu-Ni, partially hand painted commemorative medallion (40mm) C:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizma
31162. tétel:Medgyessy Ferenc (1881-1958) 1938. 'Dr. Vámossy Zoltán' egyoldalas öntött bronz plakett (105mm) T:2 HPII 1850.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Magyar-orvosi-emlekermek-es-plakettek~2000011/Medgyessy-Feren
Kikiáltási ár: 5 000 FtPénz, érem, plakett
31162. tétel:1978. 'Mindszenty József Magyarország bíboros hercegprímása / Esztergom 1978' peremén jelzett Ag emlékérem (23,92g/0.999/38mm) T:1<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000010/197
31162. tétel:Gács Lajos (1905-1981) ~1942. 'A Rádió Újság magyar-nóta pályázata Laszgallner Ernő emlékverseny' aranyozott Br plakett, előlapon 'Karácsonyi Géza - 1940' gravírozás (89x59mm) T:2 kopott aranyozás<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/4
Kikiáltási ár: 3 000 Ft