Reményi József (1887-1977) 1958. 'IN MEMORIAM STEPHANI WESZPRÉMI - SOCIETAS MEDICO PHARMACEUTICO HISTORICA / PRO MERITIS IN SCRUTANDA HISTORIA MEDICA' hátoldalon névre szóló gravírozással, eredeti tokban (82mm) T:1- patina<a href="https://www.daraba

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

1980. 'Beton és Vasbetonipari Művek Nívódíja - Alapítva 1980' kétoldalas, öntött Br plakett (99mm) eredeti tokban T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000010/1980-Beton-es-V

Kikiáltási ár: 3 400 Ft

Herczeg Klára (1906-1997) (?) 1970. 'Kiskun Napok' egyoldalas festett Al plakett (~105x127mm) T:2 kopott festés<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000010/Herczeg-Klara-1906-199

Kikiáltási ár: 2 200 Ft

~1970-1980. 'Városunk Gödöllő építése, szépítése érdekében végzett társadalmi munkájáért' kétoldalas, öntött bronz plakett (~105-111mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~3

Kikiáltási ár: 3 600 Ft

~1980. 'MALÉV Törzsgárda' 30 év után járó névre szóló fém plakett, eredeti tokban tokban (104x90mm) + 'MALÉV Törzsgárda' műgyantás jelvény (22x22mm) T:2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek

Kikiáltási ár: 7 000 Ft

Lajos József (1936-) ~1965. 'Százhalombattáért' kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:1- patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~6000010/Lajos-Jozsef-1936-7E1965-Szazhal

Kikiáltási ár: 3 600 Ft

Oszmán Birodalom 1773-1780. (1187.) Kurus Ag (16,08g) T:3 Ottoman Empire 1773-1780. (1187.) Kurus Ag (16,08g) C:F Krause KM#396<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Oszman-B

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00

DN 'A Szózat emlékérmeken - 7. versszak' ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2500011/DN-A-Szozat-emlekermeken-7-verss

Kikiáltási ár: 1 800 Ft

Olaszország / Velence / Osztrák-magyar megszállás 1918. 5c + 10c (2x) + 50c (2x) + 2L + 10L T:II-III- Italy / Venice / Austro-Hungarian occupation 1918. 5 Centesimi + 10 Centesimi (2x) + 50 Centesimi (2x) + 2 Lire + 10 Lire C:XF-VG<a href="https://

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Német Birodalom 1908-1923. 1M-100.000M (30db) + 1929. 20M + Német megszállt területek 1940-1945. 50pf (2x) + 1M T:III-IV German Empire 1908-1923. 1 Mark - 100.000 Mark (30pcs) + 1929. 20 Reichsmark + German occupied territories 1940-1945. 50 Reichspfennig

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Franciaország / Második Császárság 1864A 20Fr Au 'III. Napóleon' (6,42g/0.900) T:2,2- France / Second Empire 1864A 20 Francs Au 'Napoleon III' (6,42g/0.900) C:XF,VF Krause KM#801<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numiz

Kikiáltási ár: 100 000 Ft

DN 'Kiváló pártmunkáért / MSZMP Tolna Megyei Bizottsága' kétoldalas, öntött bronz emlékérem (79mm) T:2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000009/DN-Kivalo-partmunkaert-MSZMP-To

Kikiáltási ár: 1 600 Ft

Indonézia 1964. 50s (100x) sorszámkövetők T:I,I- Indonesia 1964. 50 Sen (100x) consecutive serials C:UNC,AU Krause P#94<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~1500012/Indonezia-1964-50s-100x-

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

1999. 'Koppenhága' aranyozott Cu-Ni, részben kézzel festett emlékérem' (40mm) T:PP 1999. 'Kobenhavn' gold plated Cu-Ni, partially hand painted commemorative medallion (40mm) C:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numi

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

2000. 'Nagy-Britannia (I. Erzsébet)' aranyozott Cu-Ni, részben kézzel festett emlékérem'Die ersten Farb-Europa-Prägungen' sorozatból, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2000. 'Great Britain (Elisabeth I)' gold plated Cu-Ni, partially hand painted co

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Reményi József (1887-1977) 1977. 'Doktor Pertorini Rezső / MEDICINA ET ARS' kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Magyar-orvosi-emlekermek-es-plakettek~2000011/Rem

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

1980. 'Eredményes Propaganda Munkáért' egyoldalas Br plakett, hátoldalán gravírozva (70mm) T:1- kis patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000010/1980-Eredmenyes-Propaganda-

Kikiáltási ár: 1 600 Ft

Holló Barnabás (1865-1917) DN 'Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - Balatoni távúszás' Br emlékplakett, hátoldalán 'LUDVIG' gyártói jelzéssel (49x68,5mm) T:1- Hungary ND 'Baron Miklós Wesselényi Commemorative Race - Long distance swimming in Balaton' Br

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

~1970. 'OMBKE (Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület) - Magyar Öntőnapok' ezüstpatinázott Br és Br emlékérem (50mm) (4db, 2xklf) T:2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakett

Kikiáltási ár: 2 400 Ft

1980. 'Beton és Vasbetonipari Művek Nívódíja - Alapítva 1980' kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (99mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000008/1980-Beton-

Kikiáltási ár: 2 200 Ft

Lajos József (1936-) 1985. 'A Fővárosi Polgári Védelem fejlesztéséért' egyoldalas bronz emlékérem (86,5mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~6000010/Lajos-Jozsef-1936-1985

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

Oszmán Birodalom 1921. (1336/4) 40p Cu + Törökország 1923. (1341) 5k Al-Br T:2-,3 Ottoman Empire 1921. (1336/4) 40 Para Cu + Turkey 1923. (1341) 5 Kurus Al-Br C:VF,F<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Numizmatika/Kulfol

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

DN 'A magyar nemzet pénzérméi - Károly Róbert és az első garas 1308-1342' Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2500011/DN

Kikiáltási ár: 2 400 Ft

Orosz Birodalom 1912-1917 (1910) 100R Szign.:Shipov + (1912). 500R Szign.:Shipov T:III egyik szép papír Russian Empire 1912-1917 (1910) 100 Rubles Sign.:Shipov + (1912). 500 Rubles Sign.:Shipov C:F one with nice paper Krause P#13, P#14.<a href="http

Kikiáltási ár: 2 400 Ft