Pénz, érem, plakett
31169. tétel:Franciaország / Második Császárság 1867A 20Fr Au 'III. Napóleon' (6,47g/0.900) T:2 France / Second Empire 1867A 20 Francs Au 'Napoleon III' (6,47g/0.900) C:XF Krause KM#801<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika
Kikiáltási ár: 100 000 FtPénz, érem, plakett
31169. tétel:DN ‘Leninváros Díszpolgára’ egyoldalas, öntött bronz kitüntető emlékérem (83mm)
DN 'Leninváros Díszpolgára' egyoldalas, öntött bronz kitüntető emlékérem (83mm)<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000009/DN-Leninvaros-Diszpolgara-egyoldalas-ontott-bronz-kitu
Kikiáltási ár: 2 000 FtPénz, érem, plakett
31169. tétel:Indonézia 1992. 500R (70x, sorszámkövetők), eredeti banki kötegelővel T:I,I- Indonesia 1992. 500 Rupiah (70x, consecutive serials), with original wrapper C:UNC,AU Krause P#128<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmat
Kikiáltási ár: 1 000 FtPénz, érem, plakett
31169. tétel:1999. 'Lisszabon' aranyozott Cu-Ni, részben kézzel festett emlékérem' (40mm) T:PP 1999. 'Lisboa' gold plated Cu-Ni, partially hand painted commemorative medallion (40mm) C:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmat
31169. tétel:2000. 'Spanyolország (I. Izabella)' aranyozott Cu-Ni, részben kézzel festett emlékérem'Die ersten Farb-Europa-Prägungen' sorozatból, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2000. 'Espana (Isabella I)' gold plated Cu-Ni, partially hand painted commemorati
31169. tétel:Stanzel Antal (1938-1998) 1988. 'MAOTE - ASEM Jubileumi Kongresszus - Szeged - 1978-1988' egyoldalas, öntött bronz plakett (117mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Magyar-orvosi-emlekermek-es-plakette
Kikiáltási ár: 12 000 FtPénz, érem, plakett
31169. tétel:1980. 'MTI - Magyar Távirati Iroda 1880-1980 - Hungarian News Agency' kétoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000010/1980-MTI-Magyar-T
Kikiáltási ár: 1 400 FtPénz, érem, plakett
31169. tétel:Ispánki József (1906-1992) 1976. 'Csiky Gergely / Kaposvár Város - A színjátszásért' Br emlékérem (72mm) T:1-,2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000010/Ispanki-Jozsef-1906-19
Kikiáltási ár: 5 000 FtPénz, érem, plakett
31169. tétel:~1970-1980. 'Xantus János / A Somogy Megyei Tanács Alkotói Díja' kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban. Szign.: KG (89mm) T:1- patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-pla
Kikiáltási ár: 8 000 FtPénz, érem, plakett
31169. tétel:~1980. ‘C. Claudia – Savaria – Szombathely’ kerámia emlékplakett (110x138mm) T:2
~1980. 'C. Claudia - Savaria - Szombathely' kerámia emlékplakett (110x138mm) T:2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000008/7E1980-C-Claudia-Savaria-Szombathely-keramia-emlekpla
Kikiáltási ár: 500 FtPénz, érem, plakett
31169. tétel:Lajos József (1936-) DN 'A szocialista mezőgazdaságért' egyoldalas, öntött Br plakett tokban (90mm) T:1- patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~6000010/Lajos-Jozsef-1936-DN-A
31170. tétel:Peru 1907. 1/2S Ag T:2,2- patina Peru 1907. 1/2 Sol Ag C:XF,VF patina Krause KM#203
Peru 1907. 1/2S Ag T:2,2- patina Peru 1907. 1/2 Sol Ag C:XF,VF patina Krause KM#203<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Peru-1907-12S-Ag-T2-2-patina-Peru-1907-12-Sol-Ag-CXF
Kikiáltási ár: 2 800 FtPénz, érem, plakett
31170. tétel:DN 'A magyar nemzet pénzérméi - Az első királyábrázolás magyar pénzen 1063-1074' Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~250
Kikiáltási ár: 2 400 FtPénz, érem, plakett
31170. tétel:Orosz Birodalom 1912-1917 (1912). 500R Szign.:Shipov T:III,III- Russian Empire 1912-1917 (1912). 500 Rubles Sign.:Shipov C:F,VG Krause#14<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-emlekveretek-plakettek~
31170. tétel:Német Szövetségi Köztársaság 1970. 5M T:III Federal Republic Germany 1970. 5 Mark C:F Krause#30
Német Szövetségi Köztársaság 1970. 5M T:III Federal Republic Germany 1970. 5 Mark C:F Krause#30<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~1500012/Nemet-Szovetsegi-Koztarsasag-1970-5M-TIII--Fed
Kikiáltási ár: 2 600 FtPénz, érem, plakett
31170. tétel:Franciaország 1895A 20Fr Au (6,45g/0.900) T:2 France 1895A 20 Francs Au (6,45g/0.900) C:XF Krause KM#825<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika/Magyar-es-kulfoldi-aranypenzek-es-emlekveretek~1500012/Franciaorsza
31170. tétel:DN 'Autótechnika Vállalat Emlékplakett Budapest / A színvonalas együttműködésért' Br plakett eredeti tokban (~45x110mm) T:1<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000009/DN-Autotec
Kikiáltási ár: 1 200 FtPénz, érem, plakett
31170. tétel:Indonézia 1998. 10.000R 'YSW 096677' T:III szép papír Indonesia 1998. 10.000 Rupiah 'YSW 096677' C:F nice paper Krause P#137a<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~1500012/Indonezia-1998-100
31170. tétel:1999. 'Luxemburg' aranyozott Cu-Ni, részben kézzel festett emlékérem' (40mm) T:PP 1999. 'Luxembourg' gold plated Cu-Ni, partially hand painted commemorative medallion (40mm) C:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numi
31170. tétel:Elefántcsontpart 2014. 1Fr bimetál 'Az I. világháború kitörésének 100. évfordulója' fantáziaveret T:1 Ivory Coast 2014. 1 Franc bimetallic '100th anniversary of the World War I' fantasy coin C:UNC<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/41
31170. tétel:Tápai Antal (1902-1986) 1969. 'Dr. Kukán Ferenc' kétoldalas, öntött bronz plakett (~108-109mm) T:1- Hungary 1969. 'Ferenc Kukán MD' double-sided, cast bronze plaque. Sign.: Antal Tápai (~108-109mm) C:AU<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarve
Kikiáltási ár: 20 000 FtPénz, érem, plakett
31170. tétel:~1980. 'MSZBT (Magyar-Szovjet Baráti Társaság) Szovjet művek kiváló tolmácsolásáért' egyoldalas Br plakett eredeti dísztokjában (78mm) T:2 kis patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-pl
Kikiáltási ár: 3 400 FtPénz, érem, plakett
31170. tétel:Iván István (1905-1968) 1960. 'Holló László / A gyűjteményes kiállítás emlékérem debreceni tisztelői 1960' kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekverete
31170. tétel:~1970. 'Kiváló társadalmi munkáért / Hazafias Népfront Országos Tanácsa' kétoldalas, öntött Br plakett. Szign.:B.I. (96mm) T:1<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~3000023/7E1970-
Kikiáltási ár: 2 800 Ft