Ausztria 1894. 2h Br T:2 kis patina Austria 1894. 2 Heller Br C:XF small patina Krause KM#2801<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Ausztria-1894-2h-Br-T2-kis-patina-Austria

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Irán DN (1997) 10.000R T:I Iran ND (1997) 10.000 Rials C:UNC Krause P#146d<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Iran-DN-1997-10000R-TI-Iran-ND-1997-10000-Rials-CUNC-Krause-P23146d~I

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

DN 'Nemzetünk nagyjai - Károly Róbert' Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000010/DN-Nemzetunk-nagyjai-Karoly-Robert-Ag

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

DN 'Nemzetünk Nagyjai - Az árvízi hajós - Wesselényi Miklós / Isten áldd meg a magyart!' Ag emlékérem tanúsítvánnyal, díszdobozban (15g/0.333/35mm) + 5xklf aranyozott vagy ezüstözött Cu-Ni emlékérem, mind díszdobozban, tanúsítvánnyal T:PP<a href="ht

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

1986. 'A magyar szabadságharc hőseinek emlékére - Dicsőség a legyőzöttnek - Numismatica Hungarica / Az 1956-os magyar népfelkelés, szabadságharc és forradalom történelmi mozzanatai' kétoldalas ezüstözött Br emlékérem eredeti tokjában (38mm) T:1- kopott ez

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

Kiss György (1943-) 1998. 'Szent Rókus Kórház - 200 éve a gyógyításban 1798-1998 / Jubileumi emlékérem - 1798-1998 Szent Rókus Kórház' kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina, kis ph<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategor

Kikiáltási ár: 1 600 Ft

DN 'Magyar tallérok utánveretben - II. Mátyás tallérja 1611' Ag emlékérem (20g/0.999/38,6mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000021/DN-Magyar-tallerok-utanveretben

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

1993. 'Centrum Áruházak Részvénytársaság / Október 4-16. 'II. Magyar Áruk Hete - 1993. október 4-16.' aranyozott fém emlékérem (65mm) T:PP fo.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Bulgária 1915. 'Bolgár Vöröskereszt' zománcozott, háborús kitüntető jelvény T:3 zománchiba, a tetejéről hiányzik a korona Bulgaria 1915. 'Bulgarian Red Cross' enamelled war badge C:F enamel error, the crown is missing from the top<a href="https://ww

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00

Amerikai Egyesült Államok 1968D 1/2$ Ag 'Kennedy' T:2 USA 1968D 1/2 Dollar Ag 'Kennedy' C:XF Krause KM#202a<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2500014/Amerikai-Egyesult-Allamok-1

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Hollandia 1983. 5c-2 1/2G (5xklf) forgalmi sor műanyag tokban, pénzverdei zsetonnal T:1 Netherlands 1983. 5 Cent - 2 1/2 Gulden (5xdiff) coin set in plastic case and Coin Mint jeton C:UNC<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/katego

Kikiáltási ár: 1 600 Ft

Írország 1805. 1/2p Cu 'III. György' T:3 ph., ü. Ireland 1805. 1/2 Penny Cu 'George III' C:F edge error, ding Krause KM#147<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Irorszag-18

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Ausztria 1965. 50Sch Ag '600 éves a Bécsi Egyetem' T:1- Austria 1965. 50 Schilling Ag '600th Anniversary - Vienna University' C:AU Krause KM#2898<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenze

Kikiáltási ár: 4 000 Ft

Dnyeszter-menti Köztársaság 1993. 50R + 1994. 1R + 2007. 1R T:I Transnistria 1993. 50 Rublei + 1994. 1 Ruble + 2007. 1 Ruble C:UNC Krause P#19, P#16, P#42<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegy

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

37 db külföldi bankjegy tétel, közte: Brazília 1981. 100C + Egyiptom 1981-1984. 25P T:III,III- közte folt, szakadás, lyuk, firka 37pcs foreign banknote lot, in it Brasil 1981. 100 Cruzeiros + Egypt 1981-1984. 25 Piastres C:F,VG spotted, tears, holed, dood

Kikiáltási ár: 4 400 Ft

Ausztria 1900-1912. 2h Br (15db/8xklf) T:2,2- patina, ph, ü. Austria 1900-1912. 2 Heller Br (15pcs/8xdiff) C:XF,VF patina, edge error, ding Krause KM#2801<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-e

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

Irán DN (2003-2009) 500R T:I- Iran ND (2003-2009) 500 Rials C:AU Krause P#137A<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Iran-DN-2003-2009-500R-TI--Iran-ND-2003-2009-500-Rials-CAU-Krause

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

DN 'Nemzetünk nagyjai - Szent László király' Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000010/DN-Nemzetunk-nagyjai-Szent-Lasz

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

DN 'Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben - 1908. 1 Korona' ezüstözött Cu-Ni emlékérem 'COPY' beütéssel, tanúsítvánnyal T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~20000

Kikiáltási ár: 1 600 Ft

1987. 'Országos Gasztronómiai Kiállítás 1987' egyoldalas, bronz emlékérem, dísztokban (76x96mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000010/1987-Orszagos-Gasztronomiai-Kiall

Kikiáltási ár: 2 600 Ft

Kiss Nagy András (1930-1997) DN 'Semmelweis Ignác 1818-1865' kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Magyar-orvosi-emlekermek-es-plakettek~3000019/Kiss-Nagy-Andras-1930-1

Kikiáltási ár: 4 000 Ft

DN 'Magyar tallérok utánveretben - Apafi Mihály tallérja 1663' Ag emlékérem (20g/0.999/38,6mm) T:PP apró fo.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000021/DN-Magyar-tallerok-u

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

1994. 'Ha Isten velünk, kicsoda ellenünk? / Száz éves a Szolnoki Református Templom - MDCCCXCIV - MCMXCIV' bronz emlékérem (42,5mm) T:1<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~600001

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

Bulgária ~1933-1939. 'Európai Háborús Emlékérem 1915-1918' aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Bulgaria ~1933-1939. 'European War Commemorative Medal 1915-1918' gilt Br decoration, with ribbon C:XF<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarv

Kikiáltási ár: 2 600 Ft