Pénz, érem, plakett
31371. tétel:Ausztria 1912. 2K Ag 'Ferenc József' + 1913. 2K Ag 'Ferenc József' T:2,2- patina Austria 1912. 2 Corona Ag 'Franz Joseph' + 1913. 2 Corona Ag 'Franz Joseph' C:XF,VF patina Krause KM#2821<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategori
Kikiáltási ár: 7 500 FtPénz, érem, plakett
31371. tétel:Jamaika DN (1982-1986) 2$ 'ED163709' T:III kis szakadás Jamaica ND (1982-1986) 2 Dollars 'ED163709' C:F small tear Krause P#65a<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Jamaika-DN-1982-
Kikiáltási ár: 1 200 FtPénz, érem, plakett
31371. tétel:DN ‘Nemzetünk nagyjai – Hunyadi János’ Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP
DN 'Nemzetünk nagyjai - Hunyadi János' Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000010/DN-Nemzetunk-nagyjai-Hunyadi-Janos-Ag
Kikiáltási ár: 5 000 FtPénz, érem, plakett
31371. tétel:1998. 'Németország - I. Frigyes Vilmos' aranyozott Cu-Ni, részben kézzel festett emlékérem'Die ersten Farb-Europa-Prägungen' sorozatból, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 1998. 'Germany - Friedrich Wilhelm I' gold plated Cu-Ni, partially hand paint
Kikiáltási ár: 800 FtPénz, érem, plakett
31371. tétel:Lapis András (1942-) 1977. 'Országos Onkológiai Intézet 1952-1977' kétoldalas, nagyméretű Br emlékplakett (~116mm) T:1- kis patina / Hungary 1977. 'National Institute of Onkology 1952-1977' two-sided, large scale Br commemorative plaque. Sign.:András Lap
Kikiáltási ár: 8 500 FtPénz, érem, plakett
31371. tétel:DN ‘Magyar tallérok utánveretben – Rudolf tallérja 1601’ Ag emlékérem (20,02g/0.999/38,6mm) T:PP fo.
DN 'Magyar tallérok utánveretben - Rudolf tallérja 1601' Ag emlékérem (20,02g/0.999/38,6mm) T:PP fo.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000021/DN-Magyar-tallerok-utanveret
31371. tétel:1995. 'Az Állami Számvevőszék 125. évfordulójára' egyoldalas, bronz emlékérem eredeti tokban (90mm) T:2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~6000010/1995-Az-Allami-Szamvevoszek-12
Kikiáltási ár: 2 000 Ft~1930. 'D' zománcozott Br margarétás jelvény (18mm) T:2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2000019/7E1930-D-zomancozott-Br-margaretas-jelveny-18mm-T2~II2522568/?utm_source
Kikiáltási ár: 3 000 FtPénz, érem, plakett
31372. tétel:Amerikai Egyesült Államok 1982S 1/2$ Ag 'George Washington születésének 250. évfordulója' kopottas dísztokban T:PP fo. USA 1982S 1/2 Dollars Ag 'George Washington, 250th Birth Anniversary' C:PP spotted Krause KM#208<a href="https://www.darabanth.com
Kikiáltási ár: 8 000 FtPénz, érem, plakett
31372. tétel:Hollandia 2011. 1c-2E (8xklf) forgalmi szett + 1982. 1G aranyozott érme műanyag tokban T:1,1- Netherlands 2011. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) coin set + 1982. 1 Gulden gilt coin in plastic case C:UNC,AU<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/
Kikiáltási ár: 4 000 FtPénz, érem, plakett
31372. tétel:Jordánia 1962-2019. 5f-1/2D (22db) T:vegyes Jordan 1962-2019. 5 Fils – 1/2 Dinar (22pcs) C:mixed
Jordánia 1962-2019. 5f-1/2D (22db) T:vegyes Jordan 1962-2019. 5 Fils - 1/2 Dinar (22pcs) C:mixed<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Jordania-1962-2019-5f-12D-22db-Tvegyes-
Kikiáltási ár: 2 000 FtPénz, érem, plakett
31372. tétel:Ausztria 1969. 50Sch Ag 'I. Maximilian halálának 450. évfordulója' T:1- Austria 1969. 50 Schilling Ag '450th Anniversary of the Death of Maximilian I' C:AU Krause KM#2906<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika/K
31372. tétel:Dzsibuti 2017. 40Fr (2x) 'Függetlenség 40. évfordulója' 'DJ 0130071-DJ 0130072' sorszámkövetők T:I Djibouti 2017. 40 Francs (2x) '40th Anniversary of Independence' 'DJ 0130071 - DJ 0130072' consecutive serials C:UNC Krause P#46a<a href="https://www.
31372. tétel:Amerikai Egyesült Államok 1940. 25c Ag T:2- patina USA 1940. 25 Cents Ag C:VF patina Krause KM#164
Amerikai Egyesült Államok 1940. 25c Ag T:2- patina USA 1940. 25 Cents Ag C:VF patina Krause KM#164<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Amerikai-Egyesult-Allamok-1940-25c-Ag
Kikiáltási ár: 1 600 FtPénz, érem, plakett
31372. tétel:Ausztria 1916-1918. 2h Fe (12db/3xklf) T:2- patina Austria 1916-1918. 2 Heller Fe (12pcs/3xdiff) C:VF patina Krause KM#2824<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Ausztria-191
31372. tétel:Jamaika 1989. 1$ ‘DG 847213’ T:II Jamaica 1989. 1 Dollar ‘DG 847213’ C:XF Krause P#68Ac
Jamaika 1989. 1$ 'DG 847213' T:II Jamaica 1989. 1 Dollar 'DG 847213' C:XF Krause P#68Ac<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Jamaika-1989-1USD-DG-847213-TII--Jamaica-1989-1-Dollar-
31372. tétel:DN ‘Nemzetünk nagyjai – Deák Ferenc’ Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP
DN 'Nemzetünk nagyjai - Deák Ferenc' Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000010/DN-Nemzetunk-nagyjai-Deak-Ferenc-Ag-eml
31372. tétel:1998. 'Németország - Helmut Kohl' aranyozott Cu-Ni, részben kézzel festett emlékérem'Die ersten Farb-Europa-Prägungen' sorozatból, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 1998. 'Germany - Helmut Kohl' gold plated Cu-Ni, partially hand painted commemorativ
31372. tétel:Lapis András (1942-) 1978. 'Prof. Dr. Petri Gábor 1978 - Fortiter In Re Suaviter In Modo/ Professzori kinevezésének 25. évfordulójára, tanítványai' kétoldalas, öntött Br emlékérem (109mm) T:2 patina / Hungary 1978. 'Prof Dr. Gábor Petri 1978 - Fortiter I
Kikiáltási ár: 10 000 FtPénz, érem, plakett
31372. tétel:DN 'A magyar nemzet pénzérméi - Károly Róbert és az első garas 1308-1342' Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000021/D
Kikiáltási ár: 2 600 FtPénz, érem, plakett
31372. tétel:1996. 'Újdonságdíj - HUNGEXPO - MÉTE 1996 - foodapest / HUNGEXPO - MÉTE - NOVELTY AWARD' kétoldalas, öntött bronz díjplakett (132mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~6000
Kikiáltási ár: 6 500 FtPénz, érem, plakett
31373. tétel:1930. ‘Santus Emericus (Szent Imre)’ Br jelvény, hátoldalán ‘Ludvig Bp. Thék u. 44.’ T:2,2-
1930. 'Santus Emericus (Szent Imre)' Br jelvény, hátoldalán 'Ludvig Bp. Thék u. 44.' T:2,2-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2000019/1930-Santus-Emericus-Szent-Imre-Br-j
Kikiáltási ár: 2 400 FtPénz, érem, plakett
31373. tétel:Amerikai Egyesült Államok 1983-1984. 1/4$ Cu-Ni 'Washington' (2x) T:2 USA 1983-1984. 1/4 Dollar Cu-Ni 'Washington' (2x) C:XF<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2500014/Amerikai-Eg
31373. tétel:Holland Kelet-India 1855. 1/10G Ag T:2-,3 Netherlands East Indies 1855. 1/10 Gulden Ag C:VF,F Krause KM#304<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000022/Holland-Kelet-India-1855-110
Kikiáltási ár: 3 000 Ft