Lapis András (1942-) 1979. 'IX. Magyar Endokrin Kongresszus / Szeged' kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:1,1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Magyar-orvosi-emlekermek-es-plakettek~3000019/Lapis-Andras-19

Kikiáltási ár: 7 500 Ft

DN 'A magyar nemzet pénzérméi - A mohácsi csatát túlélő dénár 1516-1526' Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000021/DN

Kikiáltási ár: 2 600 Ft

1997. 'Budai Szent Imre Gimnázium / Ardere et lucere' Br emlékérem (73mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~6000010/1997-Budai-Szent-Imre-Gimnazium-Ardere-et-lucere-Br-eml

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

1938. 'Magyar Turista Egyesület 1888-1938' Cu lemezjelvény (36x36mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2000019/1938-Magyar-Turista-Egyesulet-1888-1938-Cu-lemezjelven

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00

Amerikai Egyesült Államok 1991. 1$ Ag 'Amerikai Sas' T:1,1- USA 1991. 1 Dollar Ag 'American Eagle Bullion Coin' C:UNC,AU Krause KM# 273<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2500014/

Kikiáltási ár: 7 500 Ft

Ilhánida Birodalom ~15. század 2 Dirham Ag (3,53g) T:2- patina Ilkhanate ~15th century 2 Dirhams Ag (3,53g) C:VF patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000022/Ilhanida-Birodal

Kikiáltási ár: 14 000 Ft

Jugoszlávia 1945-1963. 1D - 50D (13xklf) T:1-,2 patina, ph, karc Yugoslavia 1945-1963. 1 Dinar - 50 Dinar (13xdiff) C:AU,XF patina, edge error, scratches<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ez

Kikiáltási ár: 1 800 Ft

Ausztria 1970. 50Sch Ag '300 éves az Innsbrucki Egyetem' T:1- Austria 1970. 50 Schilling '300th Anniversary - Innsbruck University' C:AU Krause KM#2908<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezus

Kikiáltási ár: 4 000 Ft

Eritrea 1997. 5N T:I Eritrea 1997. 5 Nakfa C:UNC Krause P#2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000012/Eritrea-1997-5N-TI-Eritrea-1997-5-Nakfa-CUNC-Krause-P232~II2591567/?utm_source=affil

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1942. 25c Ag T:3 USA 1942. 25 Cents Ag C:F Krause KM#164<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Amerikai-Egyesult-Allamok-1942-25c-Ag-T3-USA-1942-25-

Kikiáltási ár: 1 600 Ft

Ausztria 1928. 2Sch Ag '100 éve halt meg Schubert' T:2,2- patina Austria 1928. 2 Schilling Ag 'Centennial of the Death of Schubert' C:XF,VF patina Krause KM#2843<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-f

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Jamaika 2012. 100$ 'AWZ 821748' 'Jamaika függetlenségének 50. évfordulója 1962-2012' emlékkiadás T:I Jamaica 2012. 100 Dollars 'AWZ 821748' 'Golden Jubilee of Jamaica 1962-2012' commemorative issue C:UNC Krause P#90<a href="https://www.darabanth.co

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

DN 'Nemzetünk nagyjai - Gróf Batthyány Lajos' Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000010/DN-Nemzetunk-nagyjai-Grof-Batt

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

1998. 'Spanyolország - Jose Maria Aznar' aranyozott Cu-Ni, részben kézzel festett emlékérem'Die ersten Farb-Europa-Prägungen' sorozatból, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 1998. 'Espana - Jose Maria Aznar' gold plated Cu-Ni, partially hand painted c

Kikiáltási ár: 800 Ft

1989. 'A száműzetésben 1960-1989 között működő szabad magyar kormány emlékére' kétoldalas aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban (65mm) T:1- (PP) ujjlenyomat<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlek

Kikiáltási ár: 3 400 Ft

DN 'A magyar nemzet pénzérméi - Az első Madonna ábrázolás dénáron 1458-1490' Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~200002

Kikiáltási ár: 2 600 Ft

1998. 'Kandó Főiskola Centenáriuma' egyoldalas Br érem dísztokban (60mm) T:1- a hátoldalon kis repedés, sérült tok<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~6000010/1998-Kando-Foiskola

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

~1940. 'Erdélyért' festett Al kitűző T:2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2000019/7E1940-Erdelyert-festett-Al-kituzo-T2~II2545960/?utm_source=affiliate&utm_medium=mutarg

Kikiáltási ár: 1 600 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1992P 1$ Ag 'Amerika felfedezésének 500. évfordulója' T:PP USA 1992P 1 Dollar Ag 'Columbus quincentenary' C:PP Krause KM#238<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezust

Kikiáltási ár: 9 000 Ft

India / Gujarat / Chalukya dinasztia 1030-1120. Drachma (Gadhaiya Paisa) Ag (4.52g) T:2 India / Chalukyas of Gujarat 1030-1120. Drachma (Gadhaiya Paisa) Ag (4.52g) C:XF<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Kul

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Jugoszlávia 1982-1988. 10p-100D (9xklf) 'Dubrovnik, Horvátország - Régi érmék gyűjteménye' szuvenír csomagolásban T:2,2- Yugoslavia 1982-1988. 10 Para - 100 Dinara (9xdiff) in 'Dubrovnik, Croatia - Old coins set' souvenir case C:XF,VF<a href="https:

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Ausztria 1970. 50Sch Ag 'Karl Renner' T:1- kis patina Austria 1970. 50 Schilling Ag 'Karl Renner' C:AU small patina Krause KM#2909<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500014/Auszt

Kikiáltási ár: 4 000 Ft

Eritrea 1997. 10N T:I Eritrea 1997. 10 Nakfa C:UNC Krause P#3<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000012/Eritrea-1997-10N-TI-Eritrea-1997-10-Nakfa-CUNC-Krause-P233~II2591569/?utm_source=a

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1943. 25c Ag T:2- patina USA 1943. 25 Cents Ag C:VF patina Krause KM#164<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Amerikai-Egyesult-Allamok-1943-25c-Ag

Kikiáltási ár: 1 600 Ft