Ausztria 1946-1957. 2gr - 2sch (18db/10xklf) T:2,2- patina, ph Austria 1946-1957. 2 Groschen - 2 Schilling (18pcs/10xdiff) C:XF,VF patina, edge error<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustp

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Jugoszlávia 1936. 20D 'C.1009 087' nyomdahibás, halovány nyomat T:I-,II Yugoslavia 1936. 20 Dinara 'C.1009 087' with faint print printing error C:AU,XF Krause P#30<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfol

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

DN 'Nemzetünk nagyjai - Kossuth Lajos' Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000010/DN-Nemzetunk-nagyjai-Kossuth-Lajos-Ag

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

1998. 'Svédország - III. Gusztáv' aranyozott Cu-Ni, részben kézzel festett emlékérem'Die ersten Farb-Europa-Prägungen' sorozatból, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 1998. 'Sverige - Gustav III' gold plated Cu-Ni, partially hand painted commemorative

Kikiáltási ár: 800 Ft

1991. 'A Honvédelmi Minisztérium politikai államtitkárától' egyoldalas aranyozott, zománcozott Br emlékplakett dísztokban T:1- kopott aranyozás<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakette

Kikiáltási ár: 3 600 Ft

Lapis András (1942-) 1980. 'Dr. Imre József sebészprofesszor / Munkatársai és tanítványai 1930-1980' kétoldalas Br emlékplakett (110mm) T:1- patina / Hungary 1980. 'Dr. József Imre Professor of Surgery / From his fellow colleagues and disciples 1930-1980

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

DN 'A magyar nemzet pénzérméi - Mária az első magyar királynő 1382-1387' Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000021/DN

Kikiáltási ár: 2 600 Ft

1998. 'AD MEMORIAM MATRIMONII DVCENDI - MA - SGY' Br házasságkötési emlékérem (40mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~6000010/1998-AD-MEMORIAM-MATRIMONII-DVCENDI-MA-SGY-B

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

1947. 'A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata' kitüntetés patinázott bronz miniatűr kitűzője, szalagsávba tűzve T:1,1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2000019/1947

Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00

Amerikai Egyesült Államok 1999. 25c Cu-Ni '50 állam' (5xklf) 'D' és 'P' verdejelek, mind aranyozva, műanyag tokban T:1- USA 1999. 25 Cents Cu-Ni '50 States Quarters' (5xdiff) 'D' and 'P' mint marks, all gilt in plastic case C:AU<a href="https://www.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

India ~17-19. század 11db-os érmetétel, közte több Ag T:2-,3 India ~17-19th century 11pcs coin lot, within some Ag C:VF,F<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000022/India-7E17-19-

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Jugoszlávia. Kis doboznyi (33db) vegyes érme tétel névérték szerint válogatva T:vegyes Yugoslavia. Small box of mixed coins sorted by denomination (33pcs) C:mixed<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Ausztria 1971. 25Sch Ag '200 éves a Bécsi Tőzsde' T:1- patina Austria 1971. 25 Schilling Ag '200th Anniversary of the Vienna Exchange' C:AU patina Krause KM#2910<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-f

Kikiáltási ár: 2 800 Ft

Etiópia 2000. 1B T:I Ethiopia 2000. 1 Birr C:UNC Krause P#46<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000012/Etiopia-2000-1B-TI-Ethiopia-2000-1-Birr-CUNC-Krause-P2346~II2591563/?utm_source=aff

Kikiáltási ár: 800 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1943S 25c Ag T:2,2- patina USA 1943S 25 Cents Ag C:XF,VF patina Krause KM#164<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Amerikai-Egyesult-Allamok-1943S-

Kikiáltási ár: 1 600 Ft

Ausztria 1952. 1Sch Al-Mg T:1-,2 Austria 1952. 1 Schilling Al-Mg C:AU,XF Krause KM#2871<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Ausztria-1952-1Sch-Al-Mg-T1-2-Austria-1952-1-Sch

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Jugoszlávia 1968. 50D 'AD 2161357' T:I- Yugoslavia 1968. 50 Dinara 'AD 2161357' C:AU Krause P#83c<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Jugoszlavia-1968-50D-AD-2161357-TI--Yugoslavia

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

DN 'Nemzetünk nagyjai - Árpád fejedelem' Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000010/DN-Nemzetunk-nagyjai-Arpad-fejedele

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

1998. 'Svédország - Göran Persson' aranyozott Cu-Ni, részben kézzel festett emlékérem'Die ersten Farb-Europa-Prägungen' sorozatból, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 1998. 'Sverige - Göran Persson' gold plated Cu-Ni, partially hand painted commemor

Kikiáltási ár: 800 Ft

1993. '56-os Magyarok Világtalálkozója - 1956 - Budapest 1993. okt. 15-18 / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek!' aranyozott fém emlékérem (42,5mm) + 1998. '1848-1849 A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára' Br emlé

Kikiáltási ár: 2 400 Ft

Lapis András (1942-) 1993. 'Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem' egyoldalas Cu emlékérem (42,5mm) T:1- fo.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Magyar-orvosi-emlekermek-es-plakettek~3000019/Lapis-Andra

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

DN 'A magyar nemzet pénzérméi - Uralkodó nélküli pénz 1439-1440' Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000021/DN-A-magya

Kikiáltási ár: 2 600 Ft

1999. 'A Balatonért' Br plakett. Szign.: Fazekas Á. (155x133mm) T:2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~6000010/1999-A-Balatonert-Br-plakett-Szign-Fazekas-A-155x133mm-T2~II266850

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

1948. 'Magyar Szabadságharcos Szövetség' zománcozott fém jelvény (33,5x32mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2000019/1948-Magyar-Szabadsagharcos-Szovetseg-zomancoz

Kikiáltási ár: 1 000 Ft