Buhara 1902. (1319.) Tenga Ag (3,20g) T:2- Bukhara 1902. (1319.) Tenga Ag (3,20g) C:VF Krause KM#75<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500014/Buhara-1902-1319-Tenga-Ag-3-20g-T2--

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

Fülöp-szigetek 1942. 2P '349860 D' T:III kis folt Philippines 1942. 2 Pesos '349860 D' C:F small stain Krause P#S647b<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000012/Fulop-szigetek-1942-2P-349

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1983S 1$ Ag + 1984S 1$ Ag 'XXIII. Nyári Olimpia Los Angeles' eredeti dísztokban tanúsítványokkal T:PP felületi karc, ujjlenyomat, fo., patina USA 1983A 1 Dollar Ag + 1984S 1 Dollar Ag 'Los Angeles XXIIIth Olympiad' in original ve

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

Cook-szigetek 1996. 2$ Ag 'Olympic Nemzeti Park' T:PP kis fo. Cook Islands 1996. 2 Dollars Ag 'Olympic National Park' C:PP small spots Krause KM#280<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpe

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Libéra 2016. 20$ T:I Liberia 2016. 20 Dollars C:UNC<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Libera-2016-20USD-TI-Liberia-2016-20-Dollars-CUNC~II2418432/?utm_source=affiliate&utm_medium

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Ausztria 1983. 1000Sch 'I 299038 F' T:III szakadás, kis anyaghiány, folt Austria 1983. 1000 Schilling 'I 299038 F' C:F tear, small material error, spot Krause P#152<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfold

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

DN 'A legértékesebb magyar érmék - Károly Róbert aranyforintjának replikája' aranyozott Cu emlékérem, 'COPY' jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaz

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

DN 'Erdei Ökumenikus Istentiszteleti hely - Mátrafüred' egyoldalas Br plakett (90mm) T:2 patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000010/DN-Erdei-Okumenikus-Istentiszteleti-he

Kikiáltási ár: 3 600 Ft

1915. 'Dr. Hültl Hümér egyetemi ny.r.k. tanár' kétoldalas Br emlékérem (63mm) T:1- ph<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Magyar-orvosi-emlekermek-es-plakettek~3000019/1915-Dr-Hultl-Humer-egyetemi-nyrk-tanar-

Kikiáltási ár: 7 000 Ft

DN 'A magyar pénz krónikája - Rabok legyünk vagy szabadok' Ag emlékérem kapszulában (20,16g/0.999/38,61mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

DN 'Honfoglalás' egyoldalas kerámia plakett (119mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~6000010/DN-Honfoglalas-egyoldalas-keramia-plakett-119mm-T1-~II2486632/?utm_source=aff

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Mongólia 1984. 'Szocialista Munkabarátság' Br kitüntetés igazolványkönyvvel T:1- Mongolia 1984. 'Socialist Labour Friendship' Br badge with certificate book C:AU<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Numizmatika/Faleriszti

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00

Ausztria 1925-1955. 1gr-1Sch (12db) T:2-3 Austria 1925-1955. 1 Groschen - 1 Schilling (12pcs) C:XF-F<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2500014/Ausztria-1925-1955-1gr-1Sch-12db-T2

Kikiáltási ár: 800 Ft

Kanada 1980. 1c-1$ (6xklf) forgalmi sor eredeti dísztokban és sérült papírtokban T:1 Canada 1980. 1 Cent - 1 Dollar (6xdiff) coin set in original case and damaged paper case C:UNC<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numi

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Lengyelország 1977. 10g - 20Zl (8xklf) forgalmi sor sérült fóliatokban T:1 Poland 1977. 10 Groszy - 20 Zlotych (8xdiff) coin set in damaged foil packing C:UNC<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fe

Kikiáltási ár: 1 600 Ft

Bulgária 1930. 10L Cu-Ni T:2- Bulgaria 1930. 10 Leva Cu-Ni C:XF Krause KM#40<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500014/Bulgaria-1930-10L-Cu-Ni-T2-Bulgaria-1930-10-Leva-Cu-Ni-CXF-

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Fülöp-szigetek 1942. 20P '967096' T:III kis anyaghiány, szakadások, folt Philippines 1942. 20 Pesos '967096' C:F small material errors, tears, stain Krause P#S318a<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Amerikai Egyesült Államok 2002. 1$ Ag 'Amerikai Sas' T:BU patina USA 2002. 1 Dollar Ag 'American Eagle' C:BU patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Amerikai-Egyesult-Al

Kikiáltási ár: 11 000 Ft

Cook-szigetek 2004. 1$ Ag 'Ázsia történelme - Vasco da Gama' kapszulában, tanúsítvánnyal (19,25g/0.999/39mm) T:PP patina Cook Islands 2004. 1 Dollar Ag 'History of Asia - Vasco da Gama' in capsule with certificate (19,25g/0.999/39mm) C:PP patina<a h

Kikiáltási ár: 6 500 Ft

Litvánia 1991. 0,10T + 0,20T T:II-III Lithuania 1991. 0,10 Talonas + 0,20 Talonas C:XF-F Krause P#29,#30<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Litvania-1991-0-10T-plus-0-20T-TII-II

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Ausztria 1986. 20Sch (2x) T:III Austria 1986. 20 Schilling (2x) C:F<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Ausztria-1986-20Sch-2x-TIII--Austria-1986-20-Schilling-2x-CF~II2635073/?utm

Kikiáltási ár: 3 600 Ft

DN 'A legértékesebb magyar érmék - Ferenc József 100 Koronásának replikája' aranyozott Cu emlékérem, 'COPY' jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantazi

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

DN 'Eredményes Propaganda Munkáért' egyoldalas Br plakett (70mm) T:2 karc<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000010/DN-Eredmenyes-Propaganda-Munkaert-egyoldalas-Br-plakett-70mm

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

1962. 'XII. Extrapulmonalis TBC Anket 1962. IX. 14-16. Szeged' falra akasztható mázas kerámiaplakett (155mm) T:1-,2 kis lepattanásokkal<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Magyar-orvosi-emlekermek-es-plakette

Kikiáltási ár: 1 000 Ft