Ausztria 1957-1972. 10Sch Ag (3xklf) T:2,2- patina Austria 1957-1972. 10 Schilling Ag (3xdiff) C:XF,VF patina Krause KM#2882<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2500014/Ausztria-19

Kikiáltási ár: 2 800 Ft

Kína 1990. 5J Ag 'Li Zicheng forradalmár' T:PP halvány patina China 1990. 5 Yuan 'Li Zicheng, Revolutionary' C:PP faint patina Krause KM#310<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~200

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

Lengyelország 56db-os érme tétel T:2,2- Poland 56pcs of coins lot C:XFVF<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Lengyelorszag-56db-os-erme-tetel-T2-2--Poland-56pcs-of-coins-lo

Kikiáltási ár: 2 400 Ft

Bulgária 1934. 100L Ag 'III. Borisz' T:2,2- Bulgaria 1934. 100 Leva Ag 'Boris III' C:XF,VF Krause KM#45<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500014/Bulgaria-1934-100L-Ag-III-Borisz

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Görögország 1987. 1000Dr T:III Greece 1987. 1000 Drachmai C:F Krause P#202<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000012/Gorogorszag-1987-1000Dr-TIII-Greece-1987-1000-Drachmai-CF-Krause-P232

Kikiáltási ár: 800 Ft

Ausztrália 1984-2005. 1$-2$ (11xklf, közte 7db forgalmi emlékpénz) T:1--3 Australia 1968-2005. 1 Dollar - 2 Dollars (11xdiff, within 7pcs circulating commemorative coins) C:AU-F<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizm

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

Cook-szigetek 2004. 1$ Ag 'Ázsia történelme - Mahatma Gandhi' kapszulában, tanúsítvánnyal (19,62g/0.999/39mm) T:PP kis patina Cook Islands 2004. 1 Dollar Ag 'History of Asia - Mahatma Gandhi' in capsule with certificate (19,62g/0.999/39mm) C:PP small pati

Kikiáltási ár: 6 500 Ft

Macedónia 1992. 25D T:I Macedonia 1992. 25 Denar C:UNC<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Macedonia-1992-25D-TI-Macedonia-1992-25-Denar-CUNC~II2631235/?utm_source=affiliate&utm_me

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Banglades 2000. 10T T:I Bangladesh 2000. 10 Taka C:UNC<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Banglades-2000-10T-TI-Bangladesh-2000-10-Taka-CUNC~II2564080/?utm_source=affiliate&utm_me

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

DN '6 Sex Euros' erotikus bimetál zseton T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000011/DN-6-Sex-Euros-erotikus-bimetal-zseton-TPP~II2560955/?utm_source=affiliate&utm_medi

Kikiáltási ár: 800 Ft

DN Fiókákat etető madarat ábrázoló Br emlékérem (83mm). Szign.: BB? T:2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000010/DN-Fiokakat-eteto-madarat-abrazolo-Br-emlekerem-83mm-Szign-BB-

Kikiáltási ár: 5 500 Ft

1974. 'Semmelweis Ignác 1818-1865 / Congressus Internationalis XXIV Historiae Artis Medicinae (Nemzetközi Orvostörténelmi Kongresszus) Budapest 1974' Br emlékérem (60mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmati

Kikiáltási ár: 2 800 Ft

DN ' Magyarok Kincstára - Mária Terézia, ezüstdénár' ezüstözött rézötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (14mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000021/DN-M

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

DN 'Alkotói díj' nagyalakú, egyoldalas bronz plakett, hátoldalán filctollal írt 'Nyírő Gyula' felirattal T:1- patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~6000010/DN-Alkotoi-dij-na

Kikiáltási ár: 4 000 Ft

~1970-1980. Törzsgárda jelvény (22x) zománcozott br jelvény T:1<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2000019/7E1970-1980-Torzsgarda-jelveny-22x-zomancozott-br-jelveny-T1~II2

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-01-20 19:00

Ausztria 1958. 25Sch Ag 'Carl Auer von Welsbach' T:2 kis patina Austria 1958. 25 Schilling Ag 'Carl Auer von Welsbach' C:XF small patina Krause KM#2884<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezus

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Kuba 1897. 1P Ag 'Szuvenír Peso' közeli dátum, csillag a dátum vonala alatt (22,35g) T:2- ph. Cuba 1897. 1 Peso Ag 'Souvenir Peso' closely spaced date, star to right is below date base line (22,35g) C:VF edge error Krause X#M2<a href="https://www.da

Kikiáltási ár: 65 000 Ft

Libéria 2000. 10$ Ag 'Millennium - Hippokratész' T:PP kis patina Liberia 2000. 10 Dollars Ag 'Millennium - Hippocrates' C:PP small patina Krause KM#444<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezus

Kikiáltási ár: 9 000 Ft

Bulgária 1943. 10L Ni-acél (2x) T:2- patina Bulgaria 1943. 10 Leva Nickel clad steel (2x) C:VF patina Krause KM#40b<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500014/Bulgaria-1943-10L-Ni

Kikiáltási ár: 800 Ft

Guatemala 2008. 1Q T:I Guatemala 2008. 1 Quetzal C:UNC Krause P#115<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000012/Guatemala-2008-1Q-TI-Guatemala-2008-1-Quetzal-CUNC-Krause-P23115~II2591834/?

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Ausztria ~1200. Friesachi Denar Ag (1,00g) T:2- Austria ~1200. Friesach Denar Ag (1,00g) C:VF<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Ausztria-7E1200-Friesachi-Denar-Ag-1-00g-T

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Cook-szigetek 2004. 1$ Ag 'Ázsia történelme - Nagy Sándor' kapszulában, tanúsítvánnyal (19,40g/0.999/39mm) T:PP Cook Islands 2004. 1 Dollars Ag 'History of Asia - Alexander the Great' in capsule with certificate (19,40g/0.999/39mm) C:PP<a href="htt

Kikiáltási ár: 6 500 Ft

Madagaszkár DN (2017) 200A 'C 90026219' T:I Madagascar ND (2017) 200 Ariary 'C 90026219' C:UNC Krause P#98a<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Madagaszkar-DN-2017-200A-C-90026219-

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Banglades 2014. 5T T:I- Bangladesh 2014. 5 Taka C:AU Krause P#53Aa<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Banglades-2014-5T-TI--Bangladesh-2014-5-Taka-CAU-Krause-P2353Aa~II2642156/?ut

Kikiáltási ár: 1 200 Ft