Málta 2008. 1c-2E forgalmi összeállítás (8xklf) T:1,1- Malta 2008. 1 Cent - 2 Euro coin set (8xdiff) C:UNC,AU<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2500014/Malta-2008-1c-2E-forgalmi-

Kikiáltási ár: 2 400 Ft

Románia 1946. 25.000L Ag 'I. Mihály' T:2- patina Romania 1946. 25.000 Lei Ag 'Mihai I' C:VF patina Krause KM#70<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000022/Romania-1946-25000L-Ag-I

Kikiáltási ár: 2 400 Ft

Svájc 1952B 5Fr Ag T:1- Ritka évszám! Switzerland 1952B 5 Francs Ag C:AU Rare year! Krause KM#40<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Svajc-1952B-5Fr-Ag-T1-Ritka-evszam-Swit

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

Német Államok / Szászország-Albertine 1785IEC 2/3T Ag 'III. Frigyes Ágost' Drezda (13,95g) T:2,2- / German States / Saxony-Albertine 1785IEC 2/3 Thaler Ag 'Friedrich August III' Dresden (13,95g) C:XF,VF Krause KM# 991<a href="https://www.darabanth.c

Kikiáltási ár: 14 000 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1899-1957. 1c - 1d (20db) T:vegyes USA 1899-1957. 1 Cent - 1 Dime (20pcs) C:mixed<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000013/Amerikai-Egyesult-Allamok-18

Kikiáltási ár: 3 600 Ft

Luxemburg 1995. 25 Ecu Ag 'Jean és Josephine-Charlotte' T:PP Luxembourg 1995. 25 Ecu Ag 'Jean & Josephine-Charlotte' C:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Luxemburg-199

Kikiáltási ár: 11 000 Ft

Nepál 20db-os érme tétel, mind különféle T:1-,2 Nepal 20pcs of coins lot, all different C:AU,XF<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Nepal-20db-os-erme-tetel-mind-kulonfele-

Kikiáltási ár: 2 400 Ft

Ausztria 1893-1916. 1h-20h (27xklf) T:1--3 Austria 1893-1916. 1 Heller - 20 Heller (27xdiff) C:AU-F<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Ausztria-1893-1916-1h-20h-27xklf-T1-

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Kolumbia 1986. 100P, német nyelvű 'Kuriositäten auf Banknoten' tájékoztatólappal T:I Colombia 1986. 100 Pesos, with 'Kuriositäten auf Banknoten' german language information sheet C:UNC<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Irán DN (1992) 1000R T:I- Iran ND (1992) 1000 Rials C:AU Krause P#143d<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Iran-DN-1992-1000R-TI--Iran-ND-1992-1000-Rials-CAU-Krause-P23143d~II26251

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

~1970-1980. 'Budapest Grand Prix' egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~2000011/7E1970-1980-Budapest-Grand-Prix-egyoldalas-Br

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

DN 'Magyarok Kincstára - II. József tallér' ezüstözött rézötvözet utánveret kapszulában, tanúsítvánnyal (38,61mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~3000008/DN-Magyaro

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

1994. 'Testnevelés- és Sportfejlesztéséért' öntött bronz emlékplakett (115mm) eredeti tokban, fedelében aranyozott Br lemezplakettel 'Testnevelés és Sport Fejlesztéséért Emlékplakett - Molnár Gyula - 1994' T:2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gy

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

1953-1954. 'Atlétikai verseny' 4xklf ezüstözött bronz díjérem szalagon T:1-,2 ezüstözés lekopott<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~6000012/1953-1954-Atletikai-verseny-4xklf-ez

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Málta 2008. 1c-2E (8xklf) forgalmi szett + 2004. 1c aranyozott érme műanyag tokban T:1,1- Malta 2008. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) coin set + 2004. 1 Cent gilt coin in plastic case C:UNC,AU<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategori

Kikiáltási ár: 4 000 Ft

Románia 1944. 500L Ag 'I. Mihály' T:2- karc, patina Romania 1944. 500 Lei Ag 'Mihai I' C:VF scratches, patina Krause KM#65<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000022/Romania-1944-

Kikiáltási ár: 2 400 Ft

Svájc 1953B 1/2Fr Ag (2x) T:1-,2 patina Switzerland 1953B 1/2 Franc Ag (2x) C:AU,XF patina Krause KM#23<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Svajc-1953B-12Fr-Ag-2x-T1-2-pati

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

Német Államok / Szászország-Albertine 1788IEC 2/3T Ag 'III. Frigyes Ágost' Drezda (14,02g) T:2,2- / German States / Saxony-Albertine 1788IEC 2/3 Thaler Ag 'Friedrich August III' Dresden (14,02g) C:XF,VF Krause KM# 991var<a href="https://www.darabant

Kikiáltási ár: 14 000 Ft

Amerikai Egyesült Államok ~1909-1993. 1c Br 'Lincoln Cents' érméi 2 berakóban (128x) + 5c Cu-Ni 'Jefferson Nickels' érméi 1 berakóban (57x) + 1d Cu-Ni 'Roosevelt Dimes' érméi 1 berakóban (47x) 'Official Whitman Coin Folder' előnyomott berakókban T:vegyes,

Kikiáltási ár: 6 500 Ft

Man-sziget 1975. 25p Ag 'Manx macska' T:1- (PP) patina Isle of Man 1975. 25 Pence Ag 'Manx cat' C: AU (PP) patina Krause KM#31a<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Man-szig

Kikiáltási ár: 7 000 Ft

Német Államok / Szilézia 1626. 3pf billon (0,56g) T:3 German States / Silesia 1626. 3 Pfennig billon (0,56g) C:F Krause KM#183<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Nemet-All

Kikiáltási ár: 1 800 Ft

Ausztria 1894-1905. 1K Ag (2xklf) 'Ferenc József' T:2-,3 patina Austria 1894-1905. 1 Corona Ag (2xdiff) 'Franz Joseph' C:VF,F patina Krause KM#2804<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpen

Kikiáltási ár: 2 400 Ft

Kolumbia 1992. 500P '32466520' T:I- hullámos papír Colombia 1992. 500 Pesos '32466520' C:AU wavy paper Krause P#431A<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Kolumbia-1992-500P-32466520

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Irán DN (1993-2009) 5000R első kiadás T:III Iran ND (1993-2009) 5000 Rials 1st issue C:F Krause P#145<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Iran-DN-1993-2009-5000R-elso-kiadas-TIII-I

Kikiáltási ár: 1 200 Ft